WIJZIGINGEN NAAM- EN ADRESLIJST NEDERLANDSCHE BIOSCOOP-BOND Pag. 4: Afdeelingsraad. Wijzigen E. Prager, Haarlem in: „C. H. de Lange, Alkmaar". Tevens wijzigen P. Vermeer, Rotterdam in: „M. Gerschtanowitz, Rotterdam". Pag. 4: Afdeeling Amsterdam (Bestuur): W. K. G. van Roven, Amstelveen, Voor- zitten P. C. J. v. d. Vorst, Amstelveen, Vice- Voorzitter; W. F. Dubbeldeman, Amsterdam, Secre taris; C. J. Blad, Amsterdam, Penningmeester; W. Hulshoff-Pol, Amsterdam; A. P. du Mée, Amsterdam; J. J, ter Linden, Amsterdam; Secretariaat: Bondsbureau te Amsterdam. Pag. 6: Afdeeling Het Zuiden. Toevoegen: ,,A. W. H. Bouts, Lutterade". Pag. 7a: Schrappen: „Contact Commissie voor de Prijzen" en alles wat daarna komt. Toevoegen: „Commissie Indeeling Bio scoopbedrijven en Prijsvaststelling Bio scoopvoorstellingen": C. van Willigen, Wassenaar, lid-Voor- zitter; W. K, G. van Royen, Amstelveen, pl.v.v. lid-Voorzitter; J. S. Croeze, Amsterdam, lid; D. J. van Leen, Dordrecht, pl.v.v.-lid; H. Reimer, 's-Gravenhage, lid en Drs. W. Brouwer, 's-Gravenhage, pl.v.v.- lid (beiden vertegenwoordigers van het Directoraat-Generaal van de Prijzen té 's-Gravenhage Pag. 7a: Toevoegen: „Instituut voor Opleiding van Technisch Bioscooppersoneel: R. Uges, Rijswijk; W. F. Dubbeldeman. Amsterdam; O. P. Besseling, Amsterdam; E. F. W. Trijssenaar, Eindhoven; H. W. Hagenberg, Amsterdam; B. Meenhorst, Breda; F. v. d. Heyden, 's-Gravenhage; Mulder, Amsterdam; J. S, v. d. Meer, Utrecht." Pag. 7a: Toevoegen: „Keuringscommissie voor Bioscooptechnische Materialen: Ir. G. de Zoeten, Arnhem, Voorzitter; Ir. J. Bekink, Arnhem, Vice-Voorzitter; Dr. Ir. C. W. Kosten, Delft; Ir. E. W. van Heuven, Delft (pl.v.v.); Ir. L, L. Mulder, Utrecht; Ir. F. van Drunen, Utrecht (pl.v.v.); W. G. Sips, 's-Gravenhage; J. J. L, Gielisse, Scheveningen, Secretaris. Pag. 32: Oostburg. Schrappen: „Bioscoop Am- bachtsschool". Toevoegen: „Ledel Theater, Ledelplein". Pag. 35: Rotterdam. Asta. Wijzigen Mevr. D. Croonenberg-Rosenberg in: „Mevr. R. Blom-Rosenberg". Pag. 36: Pag. 42: Pag. 49: Sittard. Forum. Wijzigen tel. 2432 in: „tel. 2624". Weert. Scala. Wijzigen corr. -adres: Markt 1 in: „corr.-adres: Langstraat 35". 's-Gravenhage. Loet C. Barnstijns Stan- daardfilms N.V. en Loet C. Barnstijns Filmdistributie N.V. Wijzigen tel. 721262 in: „tel. 777262". TOEPASSING VAN ARTIKEL 15 DER STATUTEN Het Hoofdbestuur van den Nederlandschen Bioscoop-Bond heeft in zijn vergadering van Dinsdag, 1 April 1947, besloten de straf van boycot, als bedoeld in artikel 15c van de Sta tuten, toe te passen op den heer P. Vermeer Jr., eigenaar van het Filmverhuurkantoor F.A.N. Film, voor den duur van één jaar, ingaande 18 April a.s., zulks op grond van de volgende overwegingen: dat Ie, de heer P. Vermeer Jr., gebruik makende van zijn positie als werkgever een sollicitant bij F.A.N. Film tot dan werkzaam op het Bureau van den Nederlandschen Bio scoop-Bond onder valsche voorspiegelingen en onder he- paa1de beloften ertoe heeft verleid stukken van vertrouwe- lijken aard van het Hoofdbestuur, welke betrekking hebben op de behandeling van een klacht van den heer Zomerplaag tegen den heer Vermeer, van het Bondsbureau weg te nemen; dat voorts de heer P. Vermeer Jr. van deze stukken heeft kennis genomen, wetende nochtans dat zij van vertrouwelijken aard waren en dergelijke stukken nimmer aan derden, zeker niet aan belanghebbenden ter inzage worden gegeven en dat hij deze zelfs geruimen tijd onder zijn berusting heeft gehou den, althans dat 2e. de heer P. Vermeer Jr. van een sollicitant bij zijn filmverhuurkantoor stukken van vertrouwelijken aard van het Hoofdbestuur, welke betrekking hebben op de behandeling van de klacht van den heer A. Zomerplaag tegen den heer P. Vermeer Jr. heeft aangenomen, wetende, dat genoemde sollicitant door misbruik te maken van zijn positie bij het Bondsbureau in het bezit van deze stukken gekomen was, dat de heer P. Vermeer Jr. hierop dezen sollicitant in dienst genomen heeft, in plaats van het Hoofdbestuur, althans den Bondsdirecteur, onmiddelliik te waarschuwen wat de heer P. Vermeer Jr. als goed Bondslid verplicht geweest was voor het misbruik van vertrouwen dat betreffende maakte en dat de heer P. Vermeer Jr. van voornoemde stukken heeft kennis genomen, wetende nochtans dat zij van vertrouwelijken aard waren en derqelijke stukken nimmer aan derden, zeker niet aan belanahebbenden ter inzage worden gegeven en dat de heer P. Vermeer Jr. zelfs geruimen tijd deze stukken onder zijn berusting heeft gehouden; dat het gestelde sub 1 in de vorige overweging door den heer P. Vermeer Jr. bij diens verhoor is ontkend en het gestelde sub 2. in hoofdzaak door hem is toegegeven; dat uit de door den heer P. Vermeer Jr. afgelegde ver klaringen en uit het verder door het Hoofdbestuur ingestelde

Officieel Orgaan | 1947 | | pagina 10