8 ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrij f s- reglement, te verleenen aan: de firma Trio Film te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van een filmfabriek en wel voor de volgende bedrijfstakken, genoemd in artikel 1 B van het Algemeen Bedrij f sreglement: c. het vervaardigen van titels, tekstverklaringen e.d.; e. het vervaardigen van films van z. g. losse ac tualiteiten; f. het verrichten op het gebied der filmfabrica- tie van andere werkzaamheden, dan die. val lende onder a, b, c, d of e; den heer W. F. Stolle Jr. te Oldenzaal, to>t het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in de theaterzaal van Hotel ,,De Keizers kroon" te Borne, zulks onder bepaalde voorwaar den; de Stichting Vereenigde Nijmeegsche Biosco pen te Nijmegen, tot het gaan exploiteeren van een (nood) bioscoop in de Veehallen te Nijmegen; den heer B. H. Obdeyn te Enschede, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in het gebouw van de R.K. Werklieden- Vereeniging te Losser, zulks onder bepaalde voor waarden; de firma J. D. Beskers G. Mensink te Ensche de, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe per manente bioscoop in de Concertzaal Beskers te Winterswijk, zulks onder bepaalde voorwaarden; de N.V. Nationale Bioscoopondernemingen i.o., gevestigd te Rotterdam, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het Asta Theater te 's-Gravenhage. Ingevolge deze beslissingen hebben zich voor het lidmaatschap van den Bond aangemeld: de firma Trio Film, de heer W. F. Stolle Jr., de firma J. D. Beskers G, Mensink en de N.V. Nationale Bioscoopondernemingen i.o. Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten afwijzend te be schikken op aanvragen om toestemming, als be doeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfsre- glement, ingediend door: de firma Trio Film te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van een reisbioscoop; den heer Jac. Miedema te Deventer, tot het gaan exploiteeren van nieuwe permanente biosco pen in zaal Meyering te Borne, in zaal Schorfhaar te Losser en in gebouw De Harmonie te Varsse- veld (gemeente Wisch). De Nederlandsche Werkgemeenschap voor Filmproductie te Haarlem werd om redenen van organisatorischen aard opgeheven. De door het Hoofdbestuur van den Bond over eenkomstig artikel 8 van het Algemeen Bedrij f s- reglement verleende toestemming tot het exploi teeren van deze zaak, is hierdoor dus vervallen. TOELATING LIDMAATSCHAP Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten tot het lidmaat schap van den Bond toe te laten: den heer H. M. Eykelberg Jr. te Maasbracht, exploiteerende de Corso Cinema te Maasbracht; den heer E. Pelster te Amsterdam, exploitee rende een filmverhuurkantoor onder den naam ,,Eduard Pelster Cultuurfilms". de firma Victoria Film te Amsterdam, exploi teerende het filmverhuurkantoor Victoria Film; mevrouw de Wed. M. C. C. J.Heinstman- Wilson mevrouw C. C. L. M. v. d. Meulen- Wilson, exploiteerende het Winston Theater te Hoorn; de firma J. C. Dogterom te Rotterdam, exploi teerende de Victoria Bioscoop te Rotterdam; mevrouw de Wed. A. M. v. d. Heuvel-van Horssen te Hilversum, exploiteerende het Rex Theater te Hilversum; de firma Monopole Film te Amsterdam, exploi teerende het filmverhuurkantoor Monopole Film; mevrouw M. van Wely-Luxembourg te Arn hem, exploiteerende een reisbioscoop en eenige permanente bioscopen; den heer K. F. Buyink te Enschede, exploitee rende de Bioscoop „Concordia" te Bilthoven; de firma Bioscooponderneming „Fremo" te Naaldwijk, exploiteerende de Bioscoop in zaal Koster te Klaaswaal; de firma Eibergsche Bioscoop-Onderneming Victoria" te Eibergen, exploiteerende de Victoria Bioscoop te Eibergen; den heer G. N. Th. Diesfeldt te Bergen (N.H.), exploiteerende de Bioscoop ,,De Rustende Jager" te Bergen; de firma J. G. Peters, J. D. Kleyn, T. W. P. A. Peters-Sengers te Wijchen, exploiteerende het Victory Theater te Wijchen; de Stichting Onderlinge Studenten Steun te Amsterdam, exploiteerende het Kriterion Theater te Amsterdam.

Officieel Orgaan | 1947 | | pagina 9