Jlgend a: 1 Ingevolge liet bepaalde in artikel 26 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsclie Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van de Jaarlijkse Ledenvergadering, te bonden op Maandag, 28 Maart 1949, des namiddags om half twee precies, in een der zalen van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. 1. Opening en mededelingen. 2. Voorstel tot goedkeuring van de notulen der Jaarvergadering, gehouden op 5 Juli 1948. 3. Voorstel tot het benoemen van een Notulencommissie van deze vergadering. 4. Jaarverslag over 1948 (Een exemplaar hiervan zal U alsnog worden toegezonden), 5. Rekening en Verantwoording van het financieel beheer over 1948 en voorstel van het Hoofd bestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Reke ning van de Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureeau ter visie liggened Rekenin gen der Afdelingen. (De hierop betrekking hebbende bescheiden zullen U alsnog worden toe gezonden). 6. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1949 vast te stellen op 2% van de omzet als bedeeld in het Contributiebesluit 1945 (normale contributie bijdrage Weer standkas Y2% en bijdrage studio met dien verstande, dat deze contributie van 1 Juli a.s, af tot 1% zal worden verlaagd. 7. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1949, waarbij voorstel van het Hoofdbestuur om het eventueel batig saldo over 1940 ïn de Weerstandskas te storten. (Het concept-begroting is U reeds op 31 December 1948 met toelichting toegezonden). 8. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bondsregle ment van drie leden van het Hoofdbestuur in de vacatures, ontstaan door het periodiek aftreden van de heren M. P. M. Vermin, R. Uges Jr. en J. Weening. Voor de Voorzittersvacature is candidaat gesteld M. P. M. VERMIN, directeur van de N.V. Mabi Theater te Maastricht. In de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van de heer R. Uges Jr., zijn candidaat gesteld: JAARLIJKSE LEDENVERGADERING

Officieel Orgaan | 1949 | | pagina 3