W. F. DUBBELDEMAN, directeur van de N.V. Capitol Theater te Amsterdam; R. UGES Jr., directeur van de N.V. Scala Theater te Rotterdam, Apollo Theater te 's-Graven- hage en Luxor Theater te Leiden. In de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van de heer J. Weening, is candidaat gesteld: H. S. BOEKMAN, directeur van het filmverhuurkantoor Filmtrust te Amsterdam. 9. Benoeming ingevolge artikel 8 van het Filmbeurs-Reglement van drie leden der Filmbeurs-Com missie met het oog op het periodiek aftreden van de heren A. J. Dresscher te Amstelveen, Ch. Hart te Beverwijk en J. Nijland Sr. te Utrecht, alsmede van een lid dezer Commissie in de plaats van wijlen de heer R. Minden. 10. a. Voorstel van het Hoofdbestuur om artikel 24 A. van het Algemeen Bondsreglement als volgt te wijzigen: Elk lid dat niet in gebreke is van nakoming van zijn geldelijke verplichtingen jegens de Bond. kan voor elke zaak, die dat lid exploiteert of met de exploitatie waarvan dat lid zich bezighoudt een stem uitbrengen, zulks met uitzondering van de permanente bioscopen-B, als bedoeld in artikel 3. A.b. van het Algemeen Bedrijfsreglement, waarvoor ongeacht het aantal B-zaken, dat elk lid exploiteert, door ieder lid in totaal een stem kan worden uitgebracht; dit stem uitbrengen geschiedt bij monde van een der in artikel 20 van dit Reglement bedoelde personen, met dien verstande, dat op elke algemene ledenvergadering voor elke zaak slechts die persoon stem zal uit brengen, die daarvoor heeft getekend op de presentielijst. b. Voorstel van het Hoofdbestuur om artikel \7 van het Uniform Reglement van de Provinciale en Plaatselijke Afdelingen van Exploitanten als volgt te wijzigen: Elk lid dat niet in gebreke is van nakoming van zijn geldelijke verplichtingen jegens de Bond, kan voor elke zaak, die dat lid exploiteert of met de exploitatie waarvan dat lid zich bezighoudt, een stem uitbrengen, zulks met uitzondering van de permanente bioscopen-B, als bedoeld in ar tikel 3 A.b. van het Algemeen Bedrijfsreglement, waarvoor ongeacht het aantal B-zaken, dat elk lid exploiteert, door ieder lid in totaal een stem kan worden uitgebracht. Dit stem uitbrengen geschiedt bij monde van degene, die ingevolge het laatste lid van het voorgaande artikel voor het desbetreffend lid de presentielijst heeft getekend. TOELICHTING. Men herinnert zich dat de Ledenraad op 24 Augustus 1948 wijzigingen in het Algemeen Bedrijfs reglement heeft aangebracht, waardoor de permanente bioscopen zijn gesplitst in een categorie A en een categorie B. Reeds toen heeft het Hoofdbestuur de hiervoren genoemde voorstellen be kend gemaakt. Deze voorstellen vormen dus het laatste deel van de reglementswijziging betref fende de permanente bioscopen B. 11. Rondvraag en sluiting. Namens het Hoofdbestuur: M. P. M. VERMIN, Voorzitter. JOH. MIEDEMA, Secretaris.

Officieel Orgaan | 1949 | | pagina 4