GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRUFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft in zijn vergaderingen van 8 Maart, 12 en 26 April 1949 besloten toe stemming te verlenen als bedoeld in het Gewij zigd Algemeen Bedrijfsreglement, aan: de heer K. W. Elverding tot het omzetten van zijn bioscoop-exploitatie Asta Theater te Nij megen in een naamloze vennootschap, zulks met de zogenaamde aandelen-conditie; de heer H. Kessels-Jansen, tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop-B in gebouw De Blokhut te Velden, zulks op de conditie, dat de exploitatie slechts mag worden aangevangen, resp. voortgezet, indien de vermakelijkheidsbe- lasting in deze gemeente niet meer bedraagt dan 20/120 van de bruto-recette; de heer B. A. G. Heemskerk te Bodegraven tot het gaan exploiteren van een permanente bio scoop-B in Gebouw Het Centrum te Waddinx- veen, zulks met de conditie, dat de exploitatie slechts mag worden voortgezet, zolang de ver- makelijkheidsbelasting, die thans 20/120 van de bruto-recette bedraagt, niet wordt verhoogd; de Vereniging T.O.V.A. te Rijssen, tot het overnemen en voortzetten van de bicscoopexploi- tatie in het Parkgebouw aldaar, welke tot dan toe ten name stond van de heer Jac. Miedema; de N.V. Gofilex te Leiden tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop-A in het ge bouw van de heer Pompen te Kerkdriel, (oude aanvrage) zulks onder zekere condities; de Cineac Rotterdam N.V. te Rotterdam, tot het overnemen van de exploitatierechten op het verwoeste Asta Theater te Rotterdam, welke tot dan toe ten name stonden van Mevr. R. Blom- Rosenberg; de heer J. B. Westland te Wageningen, tot het overnemen en voortzetten van het Luxor Theater te Renswoude, welke exploitatie voor heen werd gedreven door de firma Gebrs. Westland; de C. V. Kok Co. te Edam, tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in Zaal Het Centrum te Oostzaan, zulks met de conditie, dat de exploitatie slechts mag worden voortgezet, zolang de vermakelijkheidsbelasting, die thans 20/120 van de bruto-recette bedraagt, niet wordt verhoogd; de heer M. J. Stekete te Poortvliet, tot het overnemen en voortzetten van de bioscoopexploi tatie in Gebouw ,,De Gouden Leeuw" te St. Maartensdijk, welke tot dan toe ten name stond van J. C. Hoppe; de heer L. P. Vrolijk te Oud Gastel, tot het overnemen en voortzetten van het Luxor Theater te Steenbergen, welke exploitatie voorheen werd gedreven door Mevr. P. C. Wijnen-Nagelkerke. de N.V. Bioscoopmij. Palace (dir. de heer G. Crijns) te Maastricht, tot het overnemen van de bioscoop-exploitatie Palace Theater, (welke zaak tot dan toe werd geëxploiteerd door de heer T. J. Crijns), zulks met de zogenaamde aandelen- conditie. de heer Joh. Miedema te Sneek, tot het gaan exploiteren van permanente bioscopen-B in Zaal De Munnink te Balkbrug, Hotel Centraal te De- demsvaart en Zaal De Zon te Ommen; de heer Jac. Miedema te Deventer, tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in het R.K. Parochiehuis te Overdinkel (Gem. Losser); de heer C. G. M. Legro te Tilburg, tot het overnemen en voortzetten van de bioscoop-ex ploitatie in het Chicago Theater aldaar, welk theater voorheen werd geëxploiteerd via de Lijst van Geen Bezwaar. M. J. W. Peters te Venlo, tot het gaan exploi teren van een noodbioscoop, in het pand Vlees- straat 47 te Venlo, zulks ter voorlopige vervan ging van het verwoeste Rembrandt Theater aldaar. Het Hoofdbestuur heeft in zijn vergaderingen van 8 Maart en 26 April 1949 afwijzend beschikt op de volgende aanvragen, ingediend door: de heer A. G. C. G. Versteeg te Kerkdriel (oude aanvrage) tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A te Kerkdriel; de heer J. W. Schuitemaker te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop- B te Oostzaan; de heer H. van Bergen, tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop B te Baarlo. Het Hoofdbestuur heeft in zijn vergadering van 12 April 1949 besloten de op 6 Maart 1947 aan de N.V. Amex i.o. te Amsterdam verleende toestem ming tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in het Minerva Paviljoen te Amster dam in te trekken, aangezien zij geen gebruik heeft gemaakt van de verstrekte vergunning. De Ledenraad heeft in zijn vergadering van 28 Maart 1949 enige hoger beroepen behandeld, ex artikel 6 E van het Algemeen Bedrijfsreglement van 24 Augustus 1948 ingesteld door: de heren J. F. Schoon en W. J. Goossens te 's-Gravenhage, van de beslissing van het Hoofd bestuur, waarbij aan genoemde heren de toe stemming werd geweigerd tot het gaan exploi teren van de Corso Bioscoop te 's-Gravenhage;

Officieel Orgaan | 1949 | | pagina 7