GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk gehou den vergaderingen besloten toestemming te ver* lenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Be- drijfsreglement aan: de heer Ch. Hart tot het overnemen en voort zetten van de bioscoopexploitaties Kennemer Theater en W. B. Theater te Beverwijk, welke bioscopen tot 1 Januari j.1. werden geëxploiteerd door de N.V. Bebio, waarvan genoemde heei directeur was; Mevrouw M. A. C. Lureman-De Winter om de noodexploitatie in de oude Luxor Bioscoop aan de Veemarkt te Tiel, welke geheel gerestaureerd werd, om te zetten in een definitieve vervanging van de in de oorlog verwoeste Spaarbankgebouw Bioscoop. Deze zaak is in het Bedrijfsregister in geschreven onder de naam Chassé Theater; de heer C. J. D. Meerstadt tot het overnemen en voortzetten van de bioscoopexploitatie Odeon Theater te Zutphen, welke bioscoop sedert de Bevrijding via de Lijst van Geen Bezwaar werd geèploiteerd en waarvoor genoemde heer als tij delijk exploitant optrad, (zulks onder bepaalde condities); de heer A. Borsje, tot het overnemen en voort zetten van de bioscoopexploitatie Asta Theater te Gorinchem, welke exploitatie voorheen werd ge ëxploiteerd door de Firma Asta Theater, waar van firmanten waren de heer A. Borsje en Me vrouw C. S. J. H. de Jong-De Bruyn; de heer J. F. Schoon, tot het overnemen en voortzetten van de bioscoopexploitatie Corso Theater te 's-Gravenhage, welke bioscoop voor heen werd geëxploiteerd door Mevrouw B. Cher- moek-Lifschutz, (zulks onder be paalde condities); de N.V. Chermoeks Theaters i.o., tot het .overnemen en voort zetten, op bepaalde condities, van de bioscopen Rex te Amsterdam en Prinses te Rotterdam, welke bioscopen voorheen werden ge ëxploiteerd door Mevr. B. Cher- moek-Lifschutz; de Firma Gebrs. Hirschberg Bioscoopconcern, waarvan fir manten zijn de heren E. Hirsch berg en H. Hirschberg, tot het overnemen en voortzetten van de bioscoopexploitaties Capitol te 's-Gravenhage en Luxor te Hoensbroek, (welke voorheen werden geëxploiteerd door de N.V. Vereenigde Theaters; directeur: E'. Hirschberg), alsmede van de bioscopen Alcazar, Centraal en Scala te Helmond, welke sedert de Bevrijding via de Lijst van Geen Bezwaar werden geëxploi teerd en waarvan de heer E. Hirschberg tijdelijk exploitant was; deze toestemming is verleend op zekere condities. (De N.V. Vereenigde Theaters blijft inge schreven als lid-exploitante van de bioscopen Hollandia en Stadsschouwburg te Heerlen. Het Hoofdbestuur heeft er nota van genomen en goed gevonden, dat de Firma Gebrs. Hirschberg Bioscoopconcern tevens optreedt namens ge noemde N.V., alsmede namens de Firma Holly wood Theater en het Rembrandt Theater te 's-Gravenhage (L.v.G.B.) echter met de uitdruk kelijke conditie, dat alle contracten welke door bemiddeling van genoemd concern of door bemid deling van de heer E. Hirschberg persoonlijk op het gebied van het film- en bioscoopbedrijf wor den gesloten, worden gesteld ten name van de betrokken leden, respectievelijk ten name van de beheerder (Rembrandt). Contracten die door of namens anderen zijn gesloten, kunnen niet wor den erkend); de Firma L. Groen I. van Frank, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie der bioscoop Hollandia Theater aan de Nieuwe He rengracht te Amsterdam, welke voorheen werd ge ëxploiteerd door de Firma v. d. Veer, Kroonen- berg Kesing, (zulks onder bepaalde condities); de Firma Bioscoopbedrijf voorheen B. Ottema, waarvan firmanten zijn de heren G. N. Ottema, De schipper heeft het leven van de hem toevertrouwde hemanning en schipbreukelingen in zijn hand. 'ii de film: „KEDDINGBOOT AAN NEDERLANDSE KUST" van Jan Hin en Hattim Hoving

Officieel Orgaan | 1950 | | pagina 21