31 man Sr. en H. Holman Jr. Pag. 20: Coevorden, Beatrix Theater. Wijzigen: Telefoonnummer van Mevr. M. van Wely-Luxembourg te Arnhem in: 20502; idem bij de plaatsen vermeld onder „(Zie ook onder Breskens, Doesburg, etc.)" en „Reisbioscopen, Arnhem". Pag. 28: 's-Gravenhage? Olympia Theater. Toe voegen: Mevr. A. E. Th. Karpes-Duy- vesteyn, leidster. Pag. 28: 's-Gravenhage, Capitol. Schrappen: N.V. Verenigde Theaters. Toevoegen: Firma Gebr. Hirschberg Bioscoop Concern, ven noten: E. en H. Hirschberg. Pag. 28: 's-Gravenhage, Cineac. Toevoegen: A. G. Dorlas, leider. Pag. 28: 's-Gravenhage, Musica. Toevoegen. G. Struiken en J. H. van Wette, leiders. Pag. 28: 's-Gravenhage, Rex. Toevoegen: L. F. de Leyser en F. L. S. van der Heyden, leiders. Pag. 29 en pag. 51: 's-Gravenhage, Theater De Roskam en Utrecht, Scala. Wijzigen: ,,S. C. Barnstyn" in ,,S. Barnstyn". Pag. 30: Groningen, Luxor Theater. Schrappen: T. Ploeger en J. G. B. Dommering, etc. Toevoegen: A. H. Jansen, directeur. Pag. 32: Helmond, Alcazar, Centraal en Scala. Schrappen: Tijdelijk exploitant: E. Hirschberg. Toevoegen: Firma Gebr. Hirschberg Bioscoop Concern, vennoten: E. en H. Hirschberg. Pag. 33. Hilversum, Rex Theater. Toevoegen: C. A. de Graaf, leider. Pag. 34: Hoensbroek, Luxor. Schrappen: N.V. Verenigde Theaters. Toevoegen: Firma Gebr. Hirschberg Bioscoop Concern, ven noten: E. en H. Hirschberg. Pag. 37: Toevoegen: Lutjebroek (gem. Groote broek) (Afd. Het Centrum). (K 2285) (district Alkmaar). City Bioscoop, P. J. Jongstraat 96 (S. Spanjaart, leider), J. Deutekom, corr.- adres: S. Spanjaart, Dorpsstraat A 164, Noordscharwoude, tel. K 2260468. Pag. 43: Oosterhout, Luxor. Telefoonnummer wij zigen in: 339 (b.g.g. 3). Pag. 45: Rotterdam, Cineac. Toevoegen: W. Kromme, leider. Pag. 45: Reuver, Reuverse Bioscoop. Toevoegen: H. M. Paquay, leider. Pag. 46: Rotterdam, Harmonie Theater. Wijzi gen: F. van 't Hoft in Th. van 't Hoft. Pag. 49: Ter Apel, Flora Theater. Wijzigen: Te lefoonnummer in 65. Pag. 50: Uden, Cinema Parisien. Schrappen: Mevr. F. Desmet. Toevoegen: L. G. van Dieperbeek, Veghel. Pag. 52: Vianen. Wijzigen: „Afd. Centrum" in „Afd. Het Westen". Pag. 52: Venlo, Royal Theater „Irene". Toevoe gen: Mej. M. Zumdick, leidster. Pag. 55: Wolvega, De Bioscoop. Toevoegen: IJ. v. d. Meer, Leider. Pag. 58: Zutphen, Odeon Bioscoop. Schrappen: „lijst van geen bezwaar" en „tijdelijk". Pag. 62: Amsterdam, Munt Film. Wijzigen: Te lefoonnummer in 96297. Pag. 62: Amsterdam, Warner Brothers. Schrap pen: (uitsluitend afdelingen verhuur, booking en publiciteit) en Keizersgracht 332, tel. 39556 (afd. boekhouding en kas). Toevoegen: P. J. N. R. Ooms, leider. Pag. 62: Amsterdam, R.K.O. Radio Films N.V. Telefoonnummers zijn uitsluitend: 30294 en 32975. Pag. 65: Haarlem, Multifilm. Wijzigen: Tele- foonnumer in 17535. Pag. 66 en pag. 69: Amsterdam, Nederlandsche Western Electric. Wijzigen: Telefoon nummer in 42438. Pag. 69: Utrecht. Wijzigen: Kengetal „K 3404" in „K 3400". Pag. 72: Amsterdam, Drukkers- en Uitgeversbe drijf „Cloeck en Moedigh". Toevoegen: C. de Ruiter, leider. Pag..72: Amsterdam, N.V. Cefima. Toevoegen: G. J. M. Wolfs, leider. HEREXAMENS Van het Bestuur der Stichting „Instituut voor Opleiding van Technisch Bioscooppersoneel" ver namen wij, dat op Woensdag 28 December 1949 een herexamen is afgenomen aan een dertiental candidaten die tijdens het operateursexamen in Juli en Augustus 1949 juist niet voldoende punten hadden verzameld om voor het diploma in aan merking te komen. Van deze dertien candidaten zijn er twaalf als nog geslaagd. De namen van deze candidaten zijn: Plaats Dipl. Venlo B Naam v. d. Broek, P. Dekker, K. Grimm, F. W. D. Res, J. C. Richartz, H. W. E Roetman, C. H. Schaap, G. J. Schrijver, D. A. Schut, A. Veerman, J. Videier, H. H. Yfs, P. J Theater Filmac Capitol Kennemer Arena Meyer Luxor Grand Luxor Bio A Rotterdam A Beverwijk A Rotterdam A Middelharnis A Haarlem B Goes B B Terneuzen B Amsterdam B Amsterdam B City Het eindresultaat is dus thans, dat er in 1949 104 operateurs het operateursdiploma hebben be haald.

Officieel Orgaan | 1950 | | pagina 33