AGENDA; Ingevolge liet bepaalde in artikel 26 tier Statuten nodigt liet HooldLcstuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond de leden uit tot Dijwoning van de Jaarlijkse Ledenvergadering, te houden op Dinsdag, 11 April 1950, des namiddags om twee uur precies in een der zalen van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam 1. Opening en mededelingen. 2. Voorstel tot het verlenen van dispensatie van het bepaalde in art. 26 der Statuten, met betrekking tot het houden van de Jaarvergadering voor of op 31 Maart. 3. Voorstel tot goedkeuring van de notulen der op 6 Februari 1950 gehouden buitengewone spoed- ledenvergadering. (De notulencommissie, bestaande uit de heren E. Alter, J. van Bentum en G. M. Th. Gielisse, adviseert tot goedkeuring.) 4. Voorstel tot benoeming van een notulencommissie van deze jaarvergadering. 5. Jaarverslag over 1949. (Een exemplaar hiervan zal de leden alsnog worden toegezonden.) 6. Rekening en Verantwoording van het financieel beheer over 1949 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende Rekeningen der Afdelingen. 7. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1950 vast te stellen op 1 van de omzet als bedoeld in het Contributiebesluit 1950 (normale contributie 0,8 bijdrage Weerstandskas 0,2%.) 8. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1950, waarbij voorstel van het Hoofdbestuur om het eventueel batig saldo over 1950 in de Weerstandskas te storten. 9. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bondsreglement van drie leden van het Hoofdbestuur in de vacatures ontstaan door het periodiek aftreden van de heren J. S. Croeze, L. Groen en W. K. G. van Royen. Als enige candidaten zijn de aftredenden gesteld. 10. Benoeming ingevolge artikel 8 van het Filmbeurs-Reglement van twee leden der Filmbeurscom missie met het oog op het periodiek aftreden van de heren G. H. Groenewegen te Leiden en H. Timmer te Amsterdam. 11. Voorstel van het Hoofdbestuur om ingevolge artikel 8 der Statuten van het lidmaatschap van de Bond vervallen te verklaren: a. Universal International Films Nederland N.V. i.o. te Amsterdam. (Voor de toelichting moge verwezen worden naar de agenda der op 12 December 1949 gehouden ledenvergadering, circu laire no. 248 d.d. 28 November 1949.) b. W. P. Schefer te Voorburg, exploitant van een reizende bioscoop onder de naam van Havo Film. (Genoemde heer is reeds lange tijd wegens het niet-nakomen van een arbitraal vonnis geboycot en voldoet niet meer aan de vereisten voor het lidmaatschap.) 12. Rondvraag en sluiting. Namens het Hoofdbestuur: M. P. M. VERMIN, Voorzitter. JOH. MIEDEMA, Secretaris. JAARLIJKSE LEDENVERGADERING

Officieel Orgaan | 1950 | | pagina 8