BONDSCOLLEGES GEWIJZIGDE SAMENSTELLING HOOFDBESTUUR LEDENRAAD Bestuur Bedrijjsajdeling Filmverhuurders Afdeli d ingsraa Afdeling Amsterdam Afdeling s-Gravennage 20 mene Ingevolge besluiten van de onlangs gehouden Jaarlijkse Alges Ledenvergadering van de Bond, van de Algemene Ledenvergaderingen van de Bedrijfsafdeling Filmverhuurders, van de Plaatselijke en Provinciale Afdelingen van Exploitanten en van de op 16 Mei ge houden vergadering van het Hoofdbestuur, is de samenstelling van onderstaande Colleges, na de wijziging, thans als volgt: M. P. M. Vermin, Maastricht, Voorzitter. J. S. Croeze, Amsterdam, Vice-Voorzitter. Joh. Miedema, Sneek, Secretaris. W. K. G. van Roven, Amstelveen, Penningm. C. S. Roem, 's-Gravenhage, Gedelegeerde. H. S. Boekman, Amsterdam, lid. M. Desmet, Eindhoven, lid. L. Groen, Amsterdam, lid. R. Uges Jr., Rijswijk, lid. M. P. M. Vermin, Voorzitter. J. S. Croeze, Vice-Voorzitter. Ch. van Biene, Arnhem. j. van Bentum, Wassenaar. C. Blad, Amsterdam. G. M. Th. Gielisse, 's-Gravenhage. G. J. Milius, Hoogezand. J. Nijland Jr., Utrecht. J. E. F. de Nijs, Breda. C. van Willigen, Amsterdam. E. Alter, 's-Gravenhage. C. A. Bruyn, Amsterdam. D. J. van Leen, Dordrecht. L. L. Lioni, Amsterdam. R. A. van Mourik, 's-Gravenhage. J. L. Paerl, Amsterdam. J. Weening, Amsterdam. C. v. d. Wilden, Haarlem. J. S. Croeze, Amsterdam, Voorzitter. J. L. Paerl, Amsterdam, Vice-Voorzitter. D. J. van Leen, Dordrecht, Secretaris. L. Groen, Amsterdam, Penningmeester. H. S. Boekman, Amsterdam. L. L. Lioni, Amsterdam. R. A. van Mourik, 's-Gravenhage. C. S. Roem, 's-Gravenhage. J. Weening, Amsterdam. C. van Willigen Jr., Amsterdam, Voorzitter. G. J. Milius, Hoogezand, Vice-Voorzitter. J. Nijland Jr., Utrecht, Secretaris. W. K. G. van Roven, Amstelveen, Penningm. J. van Bentum, Wassenaar. Ch. van Biene, Arnhem. C. J. Blad, Amsterdam. A. P. du Mée, Amsterdam. G. M, Th. Gielisse, 's-Gravenhage. A. F. Wolff, Utrecht. J. E. F. de Nijs, Breda. M. J. W. Peters, Venlo. D. Siem Sr., 's-Gravenhage. A. J. Ch. Silvius, Dordrecht. P. Vermeer, Rotterdam. H. J. de Vries, Groningen. C. M. Westland, Wageningen. W. K. G. van Royen, Voorzitter. A. P. du Mée, Vice-Voorzitter. J. v, d. Horst, Secretaris. C. J. Blad, Penningmeester. Mevrouw J. P. C. Nöggerath-Lucas. G. M. Th. Gielisse, 's-Gravenhage, Voorzitter. C. J. Blad, Amsterdam, Vice-Voorzitter. R. Uges Jr., Rijswijk (Z.H.), Secretaris. D. Siem Jr., 's-Gravenhage, Penningmeester. J. S. Karpes, 's-Gravenhage. J. J. H. H. Tapke Lokenberg, 's-Gravenhage.

Officieel Orgaan | 1950 | | pagina 22