INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER 29 dat immers indien dit bezoek negatieve resultaten zou op leveren het onderhoud dat op de volgende morgen was be paald geen zin meer zou hebben; dat uit het ontbreken van enige precisering slechts kan worden geconcludeerd, dat de telefonisch gemaakte afspraak ten doel had de aesthetische details van de stoelen behorende tot de koopovereenkomst, die daags te voren volgens eiser mondeling tot stand was gekomen, op korte termijn nader te bespreken, opdat zo spoedig mogelijk met de uitvoering van de opdracht zou kunnen worden beaonnen; dat de hierboven weergegeven gebeurtenissen tot de slotsom voeren, dat op 12 October 1950 tussen partijen wilsovereen stemming is bereikt over de koop resp. verkoop van 700 theaterstoelen tegen de prijs van met inleverinq van de oude stoelen; dat ten gevolge van gedaagdes weigering om deze overeen komst te honoreren eiser schade heeft geleden en dat ge daagde, gezien het vorenstaande moet worden veroordeeld tot vergoeding van de schade; dat eiser de geleden schade heeft bepaald op 10 winst derving alsmede 5 verkoopkosten, berekend over een be drag van en voor de oude stoelen), zijnde dat de Commissie een winstmarge van 10 niet onredelijk acht, maar van oordeel is dat in het winstpercentage de ver koopkosten behoren te zijn begrepen; dat derhalve eiser een bedrag aan schadevergoeding over eenkomende met 10% winstderving moet worden toegewe zen; dat in de totale verkoopprijs ad 10 winst is opgenomen, zodat bovenbedoelde winstderving overeen komt met 1/11 van is dat gedaagde moet worden veroordeeld in de arbitrage- kosten, die zijn bepaald op 100. RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJKHEID: VEROORDEELT gedaagde: a. om tegen behoorlijk bewijs van kwijting aan eiser te betalen de somma van b. in de kosten van dit geding, die zijn bepaald op 100. Aldus gewezen te Amsterdam op Maandag 11 December 1950. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na deze publicatie schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet ge schieden, raadplege men artikel 6 van het desbetreffend Reglement. Datum waarop inschrijving verzocht is Titels waaronder de film in Nederland worden uit gebracht naam van den houder der ex ploitatie-rechten 9 Oct. 11 Nov. '50 30 3 Jan. 5 5 6 '51 De vrolijke vagebond Bali, het eiland van de zwarte demon Bali, eiland der goden Haven-Marie De heerser Tragedie der liefde Jan de Hartogs Schipper naast God" Holl.-Am. F.B.O. Spiendal Nederland Paramount Fan Film Rio Datum Titels waaronder de films Naam van den waarop inschrijving verzocht is in Nederland worden uit gebracht houder der ex ploitatie-rechten 9 Code no. 3 1) R.K.O. 10 De kreet der aarde 2) D.L.S. 16 Een vrouw van slechte reputatie s) Eagle-Lion 16 Epiloog Filmex 16 Meisjes achter tralies 16 Grote parade van 1915 Filmtrust 16 De strijd om de vrijheid 17 Nachtdienst in Parijs Nederland 23 Gejaagd in de dood 23 Ellen Nova 23 That night with you 23 Zo jong! Zo slecht? 24 Lawine Filmex 25 Alles draait om Eva Fox 25 In 's hemelsnaam 25 Met vliegende vaandels 25 Verstrikte levens M.G.M. 25 De roman van een danseres Nederland 26 De laatste getuige Universal F.A. 2 Febr. Moeilijke jaren R.K.O. 8 De duivelspas M.G.M. 8 Kim 8 De Minivers 9 Het geheim van het eenza me strand 10 Het meisje van de zonde 5) Nederland 10 Het Bigelow-mysterie Nova 14 Morgen... gaan wij scheiden Columbia 17 Opium voor Cairo Sagle Lion 19 Teresa M.G.M. 19 De vrouw zonder paspoort 19 Gevaarlijk spel Paramount 19 De dochter van Rosie O Grady Warner 19 Tea for two 21 Harvey Univers. I.F.N. 23 De Franse speld D.L.S. 23 De vallei van de haat M.G.M. 27 Strijd zonder genade D.L.S. 27 Het geheim van drie vrouwen Warner 28 Giuliano, de Siciliaanse bandiet Nederland 28 Vrede voor Europa 28 Het ding R.K.O. 3 Mrt Het masker valt Warne. 5 Vendetta Nova 7 Verboden huwelijk R.K.O. 7 Het complot van het houten paard Nederland 8 Das Kind der Donau Actueel 9 God heeft de mensen nodig Nederland 12 Telefoon voor U Fox 12 Lord Wanhoop Paramount 12 Verkeerd verbonden M 13 Het mysterie om Stephen Morley 7) 13 De derde van rechts Filmex Hiermede vervalt de titel 2) 3) 4) 5) 8) ,Wie is de vierde man??" ,.Het beloofde land" ,De vrouw in kwestie" ..Een nacht in Parijs" ,Er is geen paradijs op aarde" Gisteren werd ik vermoord" Terwille van mijn kind"

Officieel Orgaan | 1951 | | pagina 30