GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer A. J. Ch. Silvius te Dordrecht tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scoop-A Luxor Theater te Dordrecht, welke bioscoop voordien werd gedreven door de Firma Luxor Theater, waarvan genoemde heer Silvius een der firmanten was; de heer R. Oorlog te Doesburg tot het overne men en voortzetten van de exploitatie der Concert zaalbioscoop aldaar, welke voorheen werd gedre ven door de heer L. H. J. Luxembourg te Arnhem; de Firma Havo Film te Voorburg, waarvan fir manten zijn de heren B. M. P. Kornet te Katwijk aan Zee en W. P. Schefer te Voorburg, tot het overnemen en voortzetten van de reisbioscoop Havo Film, welke tot dan toe werd gedreven door de heer W. P. Schefer als alleen-eigenaar; de heer G. L. P. E. Koppen te Oirschot, tot het overnemen en voortzetten van de Bioscoop ,,De Zwaan" aldaar, welke voorheen geëxploi teerd werd door de Firma Van Breemen Van Overbeek; de Firma Verenigde Filmverhuurkantoren Lu- mina-Monopole-D.L.S. waarvan firmanten zijn de NV. Lumina en D.L.S. Film Holland NV. voor de gezamenlijke uitoefening van de bedrijven der vorengenoemde NV.'s, die zullen worden stil gelegd, terwijl daarnaast de NV. Monopole Film reeds in liquidatie is getreden; Mevrouw de Weduwe P. C. Wijnen-Nagelker- ken voor het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Centraal Theater te Ra- venstein, welke bioscoop tot dusverre werd ge ëxploiteerd door de heer W. van Pinxteren; de Firma J. P. H. Bertram Zn. voor het over nemen en voortzetten van de exploitatie der per manente bioscoop-A City Theater te Nieuwen- hagen, welke tot dusverre door de heer C. J. J. Bertram als alleen-eigenaar werd gevoerd; de Firma Gebrs. Kapteyn te Middelharnis tot het gaan exploiteren van een permanente bio scoop-B in het pand van de Stichting Verenigings gebouw te Oude Tonge op het eiland Goeree en Overflakkee. de heer D. Falkenburg te Amsterdam tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie der permanente bioscoopen-B: Harmonie te Didam en Cinema Theater te Lobith, welke bioscopen voor heen werden geëxploiteerd door de heer W. van Rhijn Sr. te Didam. Het Hoofdbestuur heeft besloten afwijzend te beschikken op de volgende aanvragen, ingediend door: de NV. Chermoeks Theater te Rotterdam, tot het overnemen en voortzetten van het Luxor The ater aldaar, welke bioscoop tot dan toe werd ge ëxploiteerd door de NV. Mij. tot Exploitatie van het City Theater te 's-Gravenhage. de heer A. Boer te Ermelo om toestemming tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in Gebouw Stroud te Putten (Gld.). De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 23 Mei gehouden zitting besloten afwijzend te be schikken op de volgende aanvragen, als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement, inge diend door de Vereniging Katholieke Kring te Roosendaal tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in het gebouw van de Katholieke Kring te Roosendaal; de NV. Peterson te 's-Gravenhage voor het doen van werkzaamheden op het 35 mm. formaat, vallende onder de bedrijfstakken c, e en f van een filmfabriek (de NV. Peterson staat reeds voor deze bedrijfstakken in het Bedrijfsregister inge schreven met de beperking, dat zij voor de werk zaamheden op het 35 mm. formaat toestemming nodig heeft van de Commissie Nieuwe Zaken); Op verzoek van belanghebbenden heeft het Hoofd bestuur de aan de heer F. van 't Hoft verleende toelating tot het lidmaatschap en inschrijving van een permanente bioscoop-B te Leersum te zijnen name in het Bedrijfsregister ingetrokken en ter ver vanging daarvan besloten de permanente bioscoop- B Het Centrum te Leersum in het Bedrijfsregister in te schrijven op naam van de heer C. van 't Hoft, exploitant van de Harmonie Bioscoop te Rotter dam. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Wegens verlies van de vereisten zijn van het lid maatschap vervallen: de Firma Luxor Theater, voormalig exploitante van het Luxor Theater te Dordrecht de heer W. P. Schefer, voormalig exploitant van de reisbioscoop Havo Film te Voorburg; de Firma Van Breemen Van Overbeek, voor malig exploitante van de Bioscoop ,,De Zwaan" te Oirschot; de heer W. Th. van Pinxteren, voormalig ex ploitant van het Centraal Theater te Ravenstein; de heer C. J. Bertram, voormalig exploitant van het City Theater te Nieuwenhagen.

Officieel Orgaan | 1951 | | pagina 3