INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER ,f 43 (zie art. 6 van het desbetreffend Reglement). Datum waarop inschrijving verzocht is Titels waaronder de film in Nederland worden uit gebracht naam van den Datum waarop inschrijving verzocht is 1950 1951 Hotel Sahara Kussen ist keine Sünd De verdorven stad Als de kerstman komt Engeltje onder de mensen Van een bruiloft komt een bruiloft Het pad der zonde1) De gouden jungle2) De minnaars van Capri Vier in een jeep Klimop Er kwam een vreemde ling... Blinde ogen 3) Minderjarig meisje vermist Tototarzan Levensgevaarlij k De man in het zwart Misdaad zonder schuld Met blanke vuist4) Doorbraak in Normandié' Paniek op straat Papa Boem Eva Een slechte vrouw ]a... dat is Parijs! Diamantsmokkel op Hol land De muurbloem v. h. leger Louise-Lotte Havenratten van San Diego Verstoten vrouwen l!) Taxi 85 rijdt voor De kus van een dode Levend begraven Sabotage Guerilla op de Philippijnen De Koningin en het boefje De lotgevallen van een bakvis Met de kippen op stok Vader plukt de vruchten Zijne Charmante Hoogheid Chinees goud De club van zessen klaar De koper vallei De' man zonder ziel De onzichtbare wreker Spoorweg sabotage De stem van het geweten Haar eigen leven Mensen die men schuwt De dodenrit in het spook- gebergte Erop of eronder! Wie van de drie? Zij, die vergeten worden De avonturen van Alice Bomba De verloren vulkaan Met eervol ontslag Schudden voor het gebruik Vlammende oevers 't Is historisch! Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam van den houder der ex ploitatie-rechten houder der ex 30 Bente van de Zonnehocve Meteor ploitatie-rechten 2 Juni Faust en de duivel City 2 5 5 Verboden liefde Korea!! (Een heldenepos) Wegpiraat nr. 1 City Europa M.G.M. Eagle Lion Filmex Columbia F.B.O. 6 De weg der hoop Nederland Filmtrust 7 Mijn donker verleden R.K.O. Rio 11 Alarm M.G.M. 11 Drie soldaten M.G.M. 11 Geldzucht Filmex 11 De hoogste onderscheiding Nederland 11 Lassie's triomf Paramount 11 Liefde zonder toekomst Universal F.A. 11 Ora een vrouw te behagen Rio 11 Onkreukbaar 11 De verliefde cameraman R.K.O. 11 De vrouw van een ander 11 Meisje ontvoerd Paramount Eagle Lion 12 De duivel in de fles Meteor Columbia F.B.O. 13 Aan de Riviera Fox Eagle Lion i 3 De dochter van de sheriff 13 Geen uitweg 13 Paradijsvogel Nederland 13 Ds. Thompsons overwin Warner ning Fox 13 De carrière van Irene Meteor Baranovskaia 7) Nederland 13 Het vonnis is geveld R.K.O. 13 Politiespionnen Paramount Nederland 13 De stad der verschrikking Warner 15 Wabash Avenue Fox Eagle Lion 15 Ku Klux Klan Warner Fox Filmex 16 Abbott en Costello en de onzichtbare man Universal I.F.N. 16 Het dubbele verraad Warner Centra Nederland Centra 16 In de aap gelogeerd 16 16 In de greep der misdaad Macao, eiland der goud- dorst ii Eagle Lion Fox 16 16 Tomahawk Trommen des doods 16 De wet der onderwereld 16 Wille en Joe van Com M.G.M. pagnie ,,o 18 Hotel Sahara Eagle Lion IS Nacht zonder sterren 22 Dolle Woensdag Nova Paramount 23 Variété Melior 25 Lach en vergeet Nova 26 Serenade van Tosselli Nederland 26 De vrouwenkooi 27 Oh moeder, die zeehond! Universal F.A. 27 Song of the islands Fox 27 Bij mij verveel je je niet R.K.O. M.G.M. 30 Meisjes in uniform Filmtrust Meteor 3 Juli De dertiende brief Fox 3 De terugkeer van Bulldog Warner Drummond M.C.M. M.G.M. 3 Hier is de Boeman Spiendal M 5 Burcht der haat Europa Spiendal 1Hiermede ervalt de titel ,,De zondares R.K.O. ,,David Gok er" Columbia F.B.O. :1) ,,Symphonie der duisternis" 4) ,,John. L. Sul 'ivans grote strijd Eagle Lion 5) De doorbra ik" 6) Moeder Au gustina" Nederland B) Moeder Au justina". Universal F.A. 7) De roman /an een danseres'

Officieel Orgaan | 1951 | | pagina 44