GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRUFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrij f sreglement aan: de heer W. J. van der Ham te Voorschoten tot het overnemen en voorzetten van de permanente bioscoop-A Greenway Theater aldaar, welke voor heen werd geëxploiteerd door wijlen de heer P. L. van der Ham; de heer S. Spanjaart te Kampen tot het overne men en voortzetten van de permanente bioscoop-A City Theater te Lutjebroek, welke voorheen werd geëxploiteerd door wijlen de heer J. Deutekom, als mede tot de exploitatie van een permanente bio scoop-B in de zaal van de Stichting Parochiebe- langen te Andijk; Mevrouw P. Uitenbroek-Deutekom tot het over nemen en voortzetten van de permanente bioscoop- A City-Theater te Kampen, welke voorheen werd geëxploiteerd door wijlen de heer J. Deutekom; de firma W. H. Meyer en W. A. Maclean tot het overnemen en voortzetten van de filmfabriek Holland te Amsterdam, welke zaak voorheen door de heer W. A. Maclean als alleen-eigenaar werd geëxploiteerd. Het Hoofdbestuur heeft besloten in het Bedrijfs- register bij te schrijven: dat de N.V. Chermoeks Theaters krachtens overeenkomsten tussen haar, de N.V. City Theater en de Kunststichting, en met inachtneming van de door de Afdeling Rotterdam vastgestelde zoge naamde „richtlijnen voor de herbouw van bioscopen in Rotterdam", gerechtig is tot het exploiteren van het Luxor Theater te Rotterdam als permanente bioscoop, gedurende twintig vertoningsweken per kalenderjaar, zulks ingaande 1 Januari 1952, alles met inachtneming van bepaalde condities; dat de inschrijving van de N.V. Mij. tot Exploi tatie van het City Theater te 's-Gravenhage krach tens een overeenkomst tussen haar, de N.V. Cher- moek en de Rotterdamse Kunststichting, en met inachtneming van de door de Afdeling Rotterdam vastgestelde zogenaamde „richtlijnen voor de her bouw van bioscopen in Rotterdam", is gewijzigd in dier voege, dat City gerechtigd is tot het exploi teren van het Luxor Theater te Rotterdam als per manente bioscoop, gedurende twaalf vertoningswe ken per kalenderjaar, zulks ingaande 1 Januari 1952, alles met inachtneming van bepaalde con dities. Het Hoofdbestuur heeft beslagen de firma Rem- brandt Theater te 's-Gravenhage in haar lidmaat- sohapsrechten te herstellen1 en te haren name in het Bedrijfsregister in te schrijven de permanente bio scoop-A Rembrandt Theater aldaar, aangezien het beheer van deze firma is opgeheven en de huidige firmanten, de heren E. en H. Hirschberg, hebben aangetoond dat zij gerechtigd zijn deze vennoot schap voort te zetten. Het Hoofdbestuur heeft besloten afwijzend te be schikken op de volgende aanvragen, ingediend door: de N.V. Kempensche Zinkmaatschappij te Bude! tot het exploiteren van de permanente bioscoop-B in de cantine van de zinkfabrieken aldaar; de heer B. H. Obdeyn te Enschede tot het ex ploiteren van een permanente bioscoop-B in zaal Schorfhaar te Losser; de heer Jac. Miedema te Deventer tot het exploi teren van de permanente bioscoop-A Concordia te Losser, welke bioscoop thans nog ten name van de heer B. H. Obdeyn in het Bedrijfsregister staat ingeschreven; de N.V. Maatschappij Zeebad Scheveningen te 's-Gravenhage tot exploitatie van het Kurhaus Ca baret voor journaalvoorstellingen gedurende de zomermaanden. De Ledenraad heeft in zijn vergadering van 18 December 1951 de beslissing van het Hoofdbestuur bevestigd, waarbij de firma D. J. Werner en H. F. Hanekamp te Haarlem de toelating tot het lidmaat schap van de Bond en inschrijving van het filmver huurkantoor Royalfilm aldaar te haren name in hel Bedrijfsregister werd geweigerd. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 3 December 1951 gehouden zitting besloten afwij zend te beschikken op de navolgende aanvrage, in gediend door: de heer J. J. Abeln te Emmer-Compascuum tot het gaan exploiteren van een permanente bio scoop-A in gebouw „De IJzeren Klap" te Mussel- kanaal (gem. Onstwedde). Voorts heeft de Commissie Nieuwe Zaken zich onbevoegd verklaard tot wijziging van condities, in hoger beroep destijds verbonden aan een toestem ming tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in gebouw Tivoli te Apeldoorn, welke onbevoegdverklaring door de Commissie Beroep Nieuwe Zaken werd bevestigd. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar op 23 Januari gehouden zitting behandeld het hoger beroep, ingesteld door de heer J. J. Abeln tegen de beslissing van de Commissie Nieuwe Za ken d.d. 3 December 1951, waarbij hem de toe stemming tot het exploiteren van een permanente 10

Officieel Orgaan | 1951 | | pagina 66