IN MEMORIAM bioscoop-A in gebouw „De IJzeren Klap" te Mus- selkanaal (gem. Onstwedde) werd geweigerd. De beroepcommissie vernietigde de beslissing en be sloot aan genoemde heer de gevraagde toestemming te verlenen. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap zijn toegelaten: de heer P. A. M. Hoogeveen te Heemstede, ex ploitant van het Minerva Theater aldaar; de heer W. J. van Kessel te Vlijmen, exploitant van het Lido Theater aldaar; de heer F. M. Olde Agterhuis te Dinxperlo, ex ploiterende de bioscoop 't Wapen van Oldenburg aldaar; Mevrouw M. Slootmans te Monnikendam, ex ploiterende de bioscoop De Posthoorn aldaar; de N.V. Spiendal Picture te 's-Gravenhage, ex ploiterende het gelijknamige filmverhuurkantoor aldaar. In de lidmaatschapsrechten is hersteld de firma Rembrandt Theater te s-Gravenhage, waarvan fir manten zijn E. en H, Hirschberg, exploiterende het Rembrandt Theater aldaar, welke zaal tijdens de oorlog door de bezettende wacht was genaast, en dientengevolge na de oorlog onder beheer was ge steld, totdat omtrent de rechten op hervatting klaar heid zou zijn verkregen. Eveneens zijn toegelaten op conditie, dat na pu blicatie geen bezwaren daartegen worden inge diend: de heer W. J. van der Ham te Voorschoten voor het exploiteren van het Greenway Theater aldaar; mevrouw P. Uitenbroek-Deutekom te Wassenaar voor het exploiteren van het City Theater te Kam pen; de heer S. Spanjaart te Kampen voor het ex ploiteren van het City Theater te Lutjebroek en een bioscoop-B te Andijk. Eventuele bezwaren tegen de toelating gelieve U binnen acht dagen na de verschijning van deze pu blicatie schriftelijk en gemotiveerd aan het Bonds bureau in te zenden. BEËINDIGING DONATEURSCHAP Van het donateurschap is vervallen verklaard: de N.V. Siermetaal, Nieuwe Herengracht 157 te Amsterdam, zulks wegens de opheffing van dit be drijf. INSCHRIJVING ERKEND HANDELAAR Als erkend handelaar is ingeschreven: de heer E. F. W. Trijssenaar, Ingenieursbureau Cine Service, Leenderweg 179 te Eindhoven. Op 27 November 1951 overleed te Winschoten in de leeftijd van 64 jaar de heer H. H. Holman, firmant van de firma Holman, exploitante van de bioscoop Holman te Coevorden. Hoewel de heer Holma.n reeds in de kinderjaren van de cinematografie bioscoopvoorstellingen gaf en zelfs een bioscoopzaal in Coevorden opende, heeft hij deze zaak een groot aantal jaren niet voor eigen rekening geëxploiteerd. Eerst in 1948 trad hij samen met zijn zoon weer tot het lidmaat schap van de Bond toe. Met het overlijden vaji de heer Holman is dus wederom een der oudste leden va.n de Bond heengegaan. Het Hoofdbestuur heeft de familie van de over ledene zijn oprechte deelneming met het verlies betuigd. De crematie van het stoffelijk overschot vond plaats op Vrijdag 30 November te Driehuis- Westerveld. TOELATING DONATEURSCHAP To.t het donateurschap zijn toegelaten: de heer E. F. W. Trijssenaar, Ingenieursbureau Cine Service, Leenderweg 179 te Eindhoven; de Nederlandse Meubelfabriek De Ster te Gel- dermalsen; de N.V. Schenker 6 Co's Intern. Expeditie, Herengracht 506 te Amsterdam, zulks onder voor waarde, dat tegen de toelating binnen acht dagen na deze publicatie geen schriftelijke bezwaren bij het Bondsbureau worden ingediend. Voorts is als donateur toegelaten: N.V. Electrotechnisch Installatie Bureau Janse, Nieuwe Uilenburgerstraat 4046 te Am sterdam. LIQUIDATIE WAARBORGSOM In verband met het overlijden van de heren P. L. van der Ham, voormalig exploitant van het Greenway Theater te Voorschoten en J. Deute- kom, voormalig exploitant van de City Theaters te Kampen en Lutjebroek, alsmede de beëindiging van het lidmaatschap van de heer J, H. M. MaaST voormalig evplnifatit van de Waterbio te lJor- drecht, worden de leden uitgenodigd eventuele vorderingen op genoemde ondernemers binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. 11

Officieel Orgaan | 1951 | | pagina 67