GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer F. M. Olde Agterhuis te Dinxperlo, tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-B ,,'t Wapen van Oldenburg" aldaar, welke voorheen werd geëxploiteerd door de heer Jac. Miedema; de heer D. J. van Leen te Dordrecht, tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scoop-A Hollandia, Haarlemmerdijk te Amster dam, welke voorheen werd geëxploiteerd door de Comm. Venn. Hollandia; de Firma Gebrs. E. en T. Koper te Enschede tot inschrijving in het Bedrijfsregister van de per manente bioscoop-A Irene, aldaar, welke voor heen door genoemde firma via de Lijst van Geen Bezwaar werd geëxploiteerd; Mevrouw M. Slootmans te Monnikendam, tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A „De Posthoorn" aldaar, welke voor heen werd geëxploiteerd door de heer B. C. G. Geysen; de Firma Luxor Theater te Zutphen, waarvan firmanten zijn Mevr. G. G. Lansink en de heer A. A. Zieren, tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Luxor Theater aldaar, welke tot dusverre werd gedreven door Mevr. G. G. Lansink als alleen-eigenaresse; de Maatschap A. G. Kanis en Mevr. H. L. C. Kanis-Helms te Haarlem, tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Spaarne Sound Theater aldaar, welke voorheen werd geëxploiteerd door de heer A. G. Kanis als alleen-eigenaar; de heer A. W. Smith te s-Gravenhage tot het overnemen en voortzetten van de filmproductie zaak Farkas Smith Filmproductie aldaar, welke tot dusverre werd gedreven door de firma Farkas- Smith; de Firma L. J. H. en M. van Bergen te Heerlen tot het overnemen en voortzetten van de perma nente bioscoop-A Royal Theater te Weert, welke tot dusverre werd geëxploiteerd door de heer L. J. H. van Bergen als alleen-eigenaar; de heer M. H. van Bergen te Roermond, tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Royal Theater aldaar, welke tot dus verre werd gedreven door de firma Gebrs. Van Bergen; de heer Max van Bergen te Heerlen tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scopen-A Royal en Scala Theater aldaar, welke tot dusverre werden geëxploiteerd door de firma Gebrs. Van Bergen; de heer C. M. Westland te Wageningen tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scopen-A City en Luxor Theater aldaar, welke tot dusverre werden geëxploiteerd docr de firma Gebrs. Westland; de N.V. Spiendal Picture te 's-Gravenhage, tot het overnemen en voortzetten van het filmver huurkantoor Spiendal Picture Co. aldaar, hetwelk tot dusverre werd gedreven door de heer E. Alter als alleen-eigenaar. Het Hoofdbestuur heeft voorts besloten ten 'name van de N.V. Jogchems Theaters te Amers foort in het Bedrijfsregister in te schrijven de voor malige Princesse Schouwburg aan de Princesse- gracht te 's-Gravenhage, welke bioscoop op 9 Mei '40 stond ingeschreven onder de naam Ambassa deur Theater ten name van N.V. Zevende Bouw Mij. ,,Nieuw Rustenburg" Het Hoofdbestuur heeft besloten afwijzend te beschikken op de volgende aanvrage, ingediend door: de N.V. Eagle Lion Filmmaatschappij N.V. te Amsterdam, om de beperkende bepaling te schrap pen, verbonden aan haar inschrijving in het Be drijfsregister, luidende dat deze Maatschappij slechts films in Nederland kan uitbrengen, welke door de Moedermaatschappij Eagle Lion Distribu- tion Ltd. worden gefinancierd of waarvan deze de wereldrechten heeft. De Ledenraad heeft in zijn vergadering van 3 September de beslissing van het Hoofdbestuur bevestigd, waarbij de heer A. Boer te Ermelo toestemming werd geweigerd tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop-B in Gebouw Stroud te Putten (Gld.). De Commissie Nieuwe Zaken heek in haar op 11 Juli gehouden zitting besloten toestemming als bedoeld in vorengenoemd reglement te verlenen aan: de heer B. A. Holtslag te Ulft tot het gaan ex ploiteren van een permanente bioscoop-A in het pand Luxor Theater, Hofstraat 41 te Ulft, waarin hij tot dan toe een permanente bioscoop-B dreef; de Firma Spoorbio te Utrecht tot het gaan ex ploiteren van een permanente bioscoop-A (Spoor bio) in een spoorrijtuig op het perron van het sta tion der N.S. te 's-Hertogenbosch.

Officieel Orgaan | 1951 | | pagina 6