6. Jaarverslag over 1953. 7. Rekening en Verantwoording van het financieel beheer over 1953 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende rekeningen der afdelingen, 8. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1954 vast te stellen op 1% van de omzet als bedoeld in het Contributiebesluit 1945, waarvan 0,25% ten behoeve van de Weerstandskas, met de bepaling, dat de contributie over het jaar 1954 voor de leden-filmfabrikanten en -filmproducen ten ten minste 200,bedraagt. 9. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1954, waarbij een voorstel van het Hoofdbestuur om het eventueel batig saldo over 1954 in de Weerstandskas te storten 10. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bondsreglemenf van drie leden van het Hoofdbestuur in de vacatures ontstaan door het periodieke aftreden van de heren M. Desmet, Joh. Miedema en C. S. Roem Voor de vacature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer M. Desmet, is candidaat gesteld: M. Desmet, directeur van de N.V. Eindhovense Bioscoop Mij.en de N.V. Utrechtse Mij. tot Exploi tatie van Bioscooptheaters te Eindhoven. Voor de vacature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer Joh. Miedema, is candidaat gesteld: Joh. Miedema, eigenaar van het Amicitia Theater te Sneek, het City Theater te Emmen en andere bioscoop-exploitaties. Voor de vacature, ontstaan door het periodieke aftreden van de heer C. S. Roem, is candidaat gesteld: J. Weening, directeur van J. Arthur Rank Film Maatschappij N.V. te Amsterdam. 11. Benoeming ingevolge artikel 8 van het Filmbeurs-Reglement van twee leden der Filmbeurscommissie met het oog op het periodieke aftreden van de heren G. H. Groenewegen te Leiden en H. Timmer te Amsterdam. 12. Voorstel van het Hoofdbestuur tot goedkeuring van een aantal wijzigingen van de Regeling van Lonen en andere Arbeidsvoorwaarden in het Bioscoopbedrijf. (De tekst van het voorstel en de toelichting zijn op 10 April j.1. met circulaire no. 77 aan de leden gezonden.) 13. Vaststelling van de plaats, waar de jaarvergadering in 1955 zal worden gehouden 14. Causerie van Mr. D. Bijdendijk, Voorzitter van de Centrale Commissie voor de Keuring van Films, over de practijk van de Bioscoopwet. 15. Rondvraag en sluiting. Namens het Hoofdbestuur: M. P. M. VERMIN, Voorzitter. JOH. MIEDEMA, Secretaris.

Officieel Orgaan | 1954 | | pagina 3