47 Een bedrijfsfilm in opdracht van de N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken te Eindhoven, 35 mm, zwart-wit, vertoningsduur 20 minuten. Scenario en draaiboek: Kees Stip. Regie: Kees Stip. Productie Karel Nort. Camera: Piet Buis. Laboratorium: N.V. Filmfabriek Profilti te Den Haag. Rex Film „Sjors van de Rebellenclub", jeugdfilm van 87 minuten vertoningsduur (2400 m), normaalfilm. Draaiboek en regie: H. van der Linden. Story: A. Vierhout. Laboratorium: N.V. Haghefilm te Den Haag. Triofilm „De DE HOOP vaart weer", documentaire (35 mm), in eigen productie, over doel en werk van het nieuwe hospitaal-kerkschip ,,De Hoop" bij de vissersvloot. Scenario: Jo de Haas en S. Leuw. Camera: Jo de Haas. Medespelenden: nog niet bekend. Deze film gaat in 1955 in roulatie. Studio en laboratorium: Filmfabriek Triofilm te Amsterdam. „Boterbereidin g", (16 mm geluidsfilm) in opdracht van de Coöp. Zui- vel-export ,,Frico" te Leeuwarden. Scenario: Jo de Haas. Camera: Jo de Haas en Piet van Strien. Regie: Jo de Haas. Geluid: Cor Koenders. Studio en laboratorium: Filmfabriek Triofilm te Amsterdam. „De Groene Veiling", (16 mm kleurenfilm, Kodachrome), in opdracht van het Hollands Bloembollenhuis te Lisse. Scenario: Hobaho. Camera: Jo de Haas. Studio: Filmfabriek Triofilm te Amsterdam. Laboratorium: Kodak Harrow (Engeland). „Herstel Walcheren", documentaire (16 mm) kleurenfilm (Kodachrome). Camera: Jo de HaasPiet van Strien. Scenario: S. Leuw. Geluid: Cor Koenders. Studio: Filmfabriek Triofilm te Amsterdam. Laboratorium: Kodak Harrow (Engeland). „Wij van de BB" (werktitel), 35 mm zwart-wit film in opdracht van de Stich ting Bevordering Bescherming Bevolking te Den Haag. Scenario en draaiboek: S. Leuw. Regie: Willy van Hemert. Camera: Albert Brosens. Assistent camera: Piet van Strien. Commentaar: Willy van Hemert. Geluid: Cor Koenders. Supervisie: Jo de Haas. Verdere medewerkers nog niet vastgesteld. Studio én laboratorium: Triofilm Amsterdam. „Langs de weg" (werktitel), 16 mm zwart-wit, bedrijfsfilm in opdracht van de CV. Fabriek voor Auto- en Machinebouw Geesink te Weesp. Scenario: Jo de Haas. Camera: Jo de Haas en Piet van Strien. Geluid: Cor Koenders. Studio en laboratorium: Filmfabriek Triofilm te Amsterdam, Herman Wassenaar'» Filmproductie „Calvé" (werktitel), propagandafilm in opdracht van de Calvé-fabrieken te Delft. Manuscript en camera: Herman Wassenaar. Montage: Ronny Eren ds. Commentaar: Wim Povel. Laboratorium: Cinetone Studio's te Amsterdam. ,Calvé Dierlijk voedsel (werktitel) in opdracht van de Calvé fabrieken te Delft. Manuscript en camera: Herman Wassenaar. Commentaar: Wim Povel. Laboratorium: Cinetone Studio's. GEREED: Joop Geesink's Dollywood „Festa nella casa delle caramelle" (Italië), poppenfilm in Technicolor, 1 minuut 50 sec. Animator: Guus Harmsen. Muziek: Hugo de Groot. Laboratorium: Technicolor (Engeland). Cinetone Studio's te Amsterdam. „Bx" („Blendax") Duitsland, poppenfilm in Technicolor van 60 m (2 minuten 12 sec.) Animator: Laboratorium: Technicolor (Engeland) en Cinetone Studio's te Amsterdam. „G ramofoon" One minute spot in Technicolor. Animator: Mevr. Bekker. 2 Goebel Spots" (Ver. Staten), poppenfilms in Technicolor en zwart-wit van elk" 1 minuut. Nr. 1 Holland Nr. 2 Engeland. Animators: J. Balazs en C. Icke. Laboratorium: Technicolor (Engeland) en Cinetone Studio's te Amsterdam.

Officieel Orgaan | 1954 | | pagina 46