In Memoriam Afdeling Het Westen Afdeling Het Zuiden Diploma's 1936 Dick v. d. Velde, de kleine hoofd rolspeler uit „CISKE DE RAT" een film van de bilmproditctie A/(/. ..Amsterdam N. V. ning en Verantwoording van het Financieel Beheer over 1955. De door het Afdelingsbestuur ingediende Begroting voor 1956 werd aanvaard. Aan de beurt van aftreden waren de heren J. H. Kroon, Vice-Voorzitter, A. Jansen, Secretaris en H. J. Snelders, lid van het Afdelingsbestuur. Deze aftredende Bestuurs leden werden allen herkozen, terwijl de heren Kroon en Jansen in hun respectieve bestuursfuncties herbenoemd werden. De heer A. Jansen werd tevens herbenoemd tot lid van de Afdelingsraad. Onder leiding van haar Voorzitter, de heer J. van Ben- tum, hield de Afdeling Het Westen haar jaarlijkse leden vergadering op Dinsdag 21 Februari j.1. in restaurant Den Hout te 's-Gravenhage. Wegens verhindering van de Secretaris, de heer K. J. Kaptein, kon het verslag over de werkzaamheden dei- Afdeling niet worden behandeld. De overige jaarstukken werden goedgekeurd. De aftredende Bestuursleden, de heren A. J. Ch. Silvius en K. J. Kaptein, werden bij enkele candidaatstelling in hun respectieve functies van Vice-Voorzitter en Secretaris herkozen. Met algemene stemmen werd" de heer J. van Bentum herbenoemd tot lid van de Ledenraad, terwijl de heer C. van Liere, eveneens bij acclamtie. tot lid van de Afde lingsraad werd herkozen. Op Donderdag 9 Februari j.1. werd in Hotel de la Poste te Roermond de jaarlijkse ledenvergadering van de Afdeling Het Zuiden gehouden onder leiding van haar Voorzitter, de heer M. Desmet. Het jaarverslag van de Secretaris, de heer J. E. F. de Nijs, werd ongewijzigd aanvaard. De Rekening en Ver antwoording van de Penningmeester, de heer P. Vink. over het Financieel Beheer gedurende het afgelopen jaar, alsmede de Begroting voor 1956 werden eveneens goed gekeurd. Ter vervulling van de vacatures, ontstaan door het pe riodieke aftreden van de heren M. Desmet, Voorzitter, en J..E. F. de Nijs, Secretaris, werden genoemde heren met algemene stemmen in hun respectieve functies herkozen. Op 23 Januari overleed in de ouderdom van 53 jaar de heer M. van Oorschot, exploitant van het Rex Theater te Sint Oedenrode, die sedert 1938 lid van de Bond was. Het Hoofdbestuur betuigde de familie Van Oorschot zijn deelneming met haar verlies en liet zich bij de ter- aardebestelling vertegenwoordigen door de heer P. Vink uit Deurne, bestuurslid van de Afdeling Het Zuiden. De begrafenis, welke voorafgegaan werd door een plechtige uitvaart in de Parochiekerk van de H. Martinus te St. Oedenrode op Donderdag 26 Januari, werd bijgewoond door tal van belangstellenden uit St. Oedenrode en omge ving, alsmede enige collega's-bioscoopondernemers uit Noord-Brabant. Namens Hoofdbestuur en Bestuur van de Afdeling Hel Zuiden van de Bioscoop-Bond sprak de heer P. Vink een afscheidswoord. De geldigheidsduur van de oude Bonds- en beursdiplo ma's, donateurskaarten, diploma's voor oorlogsinvaliden en diploma s der Vereeniging van Bioscoopreclame- Exploitanten is per 29 Februari geëindigd. Van deze datum af zijn dus uitsluitend geldig de diplo ma's met de paarse opdruk aan de binnenzijde: Geldig voor 1956". (De oude diploma's zijn van een blauwe opdruk voorzien). U gelieve deze mededeling ter kennis te brengen van het controlerend bioscooppersoneel.

Film | 1956 | | pagina 12