Dank van het Boode Kruis! de N.V. De Drie Kolommen te Aalsmeer (directeur J. van Willigen Jr.), exploitante van de permanente bioscoop-A: De Drie Kolommen. Stationsweg 19. aldaar. Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voorwaarde dat hiertegen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren zijn ingediend: de heer A. Zomerplaag te Amsterdam, exploitant van het Filmverhuurkantoor Lex Film, Frans van Mieris straat 39, aldaar; de Firma Astoria te Winterswijk, (firmanten J. A. en J. B. Beskers), exploitante van de Astoria Bioscoop. Kot- tenseweg 8, aldaar; de Firma Eerste Deventer Bioscooptheater te Deventer (firmanten: H. en T. J. Bijlsma), exploitante van het Eerste Deventer Bioscooptheater, Smedenstraat 10, aldaar; de heer I. van Frank te Haarlem, exploitant van het Studio Theater, Grote Markt 25, aldaar; de Firma Erven W. den Hertog Azn. te Alphen aan den Rijn (firmanten: Mevr. A. Karsemeijer-Den Hertog en Mej. A. den Hertog), exploitante van de Luxor Bioscoop, corr.-adres: Hooftstraat 204, aldaar; de Maatschap tot Exploitatie van het Luxor Theater i.o. Ie Rotterdam, waarvan vennoten zijn Chermoeks Theaters N.V., alsmede de stichting „Rotterdamse Kunststichting zulks met ingang van 1 Januari 1957 voor de exploitatie van het Luxor Theater aldaar, hetwelk tot genoemde datum op naam van de N.V. Chermoek blijft ingeschreven. Beëindiging lidmaatschap Van het lidmaatschap zijn wegens verlies van de ver- eisten daarvoor vervallen: de heer J. B. Beskers, voormalig exploitant van de Astoria Bioscoop te Winterswijk; de heer J. Bijlsma, voormalig exploitant van het Eer;te Deventer Bioscooptheater te Deventer; de heer G. H. Riepma, voormalig exploitant van het Studio Theater te Haarlem; de heer A. de Laat, exploitant van de reisbioscoop onder de naam R.K. Bioscooponderneming August de Laat, te Tilburg; de Firma E. G. Kijlstra, voormalig exploitante van de Cinema Modern te Drachten; de Theater Maatschappij Dogterom N.V., voormali» exploitante van de als verwoest ingeschreven permanente bioscoop-A: Ooster Theater te Rotterdam, zulks met in gang van 1 Januari 1957; de N.V. Dutch Interstates Film Production (Nederland se Interland Film Productie), Vondelstraat 102 te Am sterdam de heer W. van Rhijn. voormalig exploitant van het Scala Theater te Doetinchem. Liquidatie waarborgsommen Met het oog op de liquidatie van de waarborg sommen van de heren J. B. Beskers, voormalig exploitant van de Astoria Bioscoop te Winterswijk! G. H. Riepma, voormalig exploitant van het Studio Theater te Haarlem en W. van Rhijn, voormalig exploi tant van het Scala Theater te Doetinchem, alsmede van de N.V. Dutch Interstates Film Production te Amster dam, worden de leden uitgenodigd eventuele vorde ringen op genoemde heren binnen acht dagen na het verschijnen van d eze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. Nieuwe donateurs Voor het donateurschap van de Bond hebben zich aan gemeld de heer J. Aalbers, Herdersweg 4, Huizen (N.H.) de heer L. H. J. van Aubel. Oeverenwal 4, Maastricht; de heer A. M. G. J. Adams. Bureau voor Filmpubliciteit de heer J. H. W. Luhlf. Lindengracht 35 te Amster dam, alleen-eigenaar van Reclame-Atelier Jan Luhlf. Tot het donateurschap an de Bond is toegelatende N.V. Handelsonderneming H. Timmer, Brouwersgracht 124 te Amsterdam, directeur: H. Timmer, zulks "onder voorwaarde, dat hiertegen geen gegronde bezwaren worden ingediend. Genoemde N.V. is tevens erkend als handelaar in bio- scooptechnische-apparaten. Eventuele bezwaren tegen toelating van de hiervoor ge noemde donateurs dienen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie schriftelijk en gemotiveerd bij het Bondsbureau te worden ingediend. Naar het Hoofdbestuur van het Nederlandsche Roode Kruis aan het Hoofdbestuur van de Ne derlandsche Bioscoop-Bond heeft medegedeeld, heeft de ten bate van het Nederlandsche Roode Kruis van 7 tot en met 13 October 1955 in de bioscopen van Bondsleden gehouden jaarlijkse collecte rond 90.100,opgebracht, hetgeen wederom meer is, dan in de afgelopen jaren. Een gespecificeerde lijst, welke een overzicht geeft van de opbrengst per bioscoop, is inmid dels aan alle theaterdirecties aangeboden. Zoals door het Hoofdbestuur van het Neder landsche Roode Kruis reeds eerder werd medege deeld, zal de opbrengst van deze collecte in hoofdzaak worden aangewend voor de boottoch ten, welke het Roode Kruis dit jaar voor chroni sche invaliden organiseert, een aspect van het Roode Kruisiverk, waarvoor H.M. de Koningin een warme belangstelling heeft. Voor honderden voortdurend aan hun bed gekluisterde zieken is een dergelijke boottocht een unieke belevenis. „Het Nederlandsche Roode Kruis prijst zich gelukkig", zo besluit de onderwerpelij ke brief, „dat het telkens weer mag bouwen op de zo bijzonder gewaardeerde medewerking van Uw Hoofdbestuur en van de leden van Uw Bond. Gaarne wordt. U daarom opnieuw de welge meende erkentelijkheid betuigd voor de welkome steun, ook ditmaal ondervonden". 13

Film | 1956 | | pagina 14