(Gld.)". Pag. Ie Kamer H. J. de Vries. Groningen, lid-exploitant J. de Wilde. Amsterdam, lid-filmverhuurder 2e Kamer A. F. Wolff, Utrecht, lid-exploitant L. W. R. Meyer. Amsterdam, lid-filmverhuurder 3e Kamer J. v. d. Horst, Amsterdam, lid-exploitant C. v. d. Wilden, Haarlem, lid-filmverhuurder H. W. Hagenberg. Secretaris Secretariaat: Bondsbureau te Amsterdam. 8 Gemengde Raad van Beroep. Schrappen: C. S. Roem, Voorzitter R. Uges Jr.. Plv.v. Voorzitter J. Duits, Plv.v. Lid. Toevoegen R. Uges jr., Rijswijk (Z.H.), Voorzitter D. J. van Leen, Wassenaar, Plv.v. Voorzitter A. van Bloemendaal, Groningen, Plv.v. Lid. Gemengde Commissie van Geschillen. Schrappen: J. C. A. Meischke, Voorzitter J. Smit, Plv.v. Voorzitter. Toevoegen J. Smit, Amsterdam. Voorzitter J. C. A. Meischke, Amsterdam, Plv.v. Voor zitter. Commissie Beroep N.Z. Toevoegen in plaats van L. L. Lioni H. S. Boekman, Amsterdam. Toevoegen in plaats van H. S. Boekman, als pl.v.v.lid: J. P. M. A. Smulders. 10 Stichting I.O.T.B. Het adres van het in de plaats van de heer Van Kerkwijk benoemde lid H. J. Zwart is: Nicolaas Maesstraat 109. Pag. 11 Sociale Commissie. Alles schrappen en vervangen door: W. K. G. van Boven. Amstelveen. Voorzitter leden werkgevers leden werknemers (Kath. Bond Sint Antonius, Hout- markt 10. Den Haag. tel. 113844) pl.v.v. leden werknemers idem) leden werknemers (Alg. Bedrijfsbond N.V.V. Nic. Maes straat .109, tel. 732514, A'dam pl.v.v. leden werknemers I idem) Pac W. F. Dubbeldeman, Amsterdam J. H. J. Teunissen, Maastricht J. J. v. d. Veer, j 's-Gravenhage J. H. Lefeber. Haarlem V Vi J. L. v. d. Hol, 's-Gravenhage H. A. Fluyter. Amsterdam D. v. d. Meulen. j Amsterdam H. J. Zwart. Haarlem V J. v. d. Hilst. Rotterdam F. A. A. Rosenveldt, Utrecht H. Hagenberg. Secretaris L. Claassen. Pl.v.v. Secretaris Secrets-iaat: Bondsbureau, Amsterdam Pag. 14 Alphen a/d Rijn, Luxor. Schrappen: alles wat vermeld is na Hooft- straat 30. Toevoegen: Firma Enen W. den Hertog Azn. Corr.-adres: Hooftstraat 204, tel. 3100, firman ten: Mevr. A. Karsemeijer-Den Hertog en Mej. A. den Hertog. Amsterdam. N.V. Capitol Theater. Schrappen: P. C. J. v. d. Vorst, dir. Toevoegen: J. F. Wüsten, prochouder met de titel van adj.-dir. Idem op pag. 16 onder Mij. Tuschinski N.V. Amsterdam, Corso Cinema. Toevoegen: C. A. de Graaf, leider. Amsterdam, Cinema Royal. Schrappen: C. A. de Graaf, leider. Toevoegen: P. J. Bruul. leider. Pag. 15 Amsterdam. Toevoegen tussen Capitol en Centraal Calypso Theater, Marnixstraat 402, tel. 66227. (M. Tadixz. leider). Mr. P. A. Meerburg. Pag. 16 Amsterdam. Boxy. Toevoegen: H. Hubert. leider, in de plaats van G. P. M. Tollenaar. Amsterdam, Nöggerath. Schrappen: P. J. Bruul, leider. Toevoegen: J. H. Kerbusch. leider. Amsterdam, Roxy. Toevoegen: J. Bloem, leider. Pag. 17 Andijk. Sarto. Toevoegen: Mevr. D. Spanjaard-Deutekom. leidster van Sarto Andijk. City Lutjebroek en Dorpshuis Hoogwoud. Pag. 18 Axel, Het Centrum. Toevoegen als leider: J. P. Dieleman. Arnhem, Saskia. Deze bioscoopnaam is gewijzigd in: Arnhems Theater Saskia. Pag. 19 Baarle Nassau, Nova. Toevoegen als leiders/adviseurs: Paters J. P. Dirkse en J. Scholte. Beesd, Irene. Adres: Middenstraat 209 per 1 Januari 1956 te veranderen in Middenstraat 1. Kengetal wij zigen in 3458. Pag. 22 Breda, Pal ace. Corr.-adres: Lange Brugstraat 44a gewijzigd in Mgr. Frenckenstraat 26c. Pag. 25 Deventer, Eerste Deventer Bioscoop. Schrappen: J. Bijlsma en H. Bijlsma. algemeen leider. Toevoegen: Firma Eerste Deventer Bioscoop theater, firmanten H. en T. J. Bijlsma. Deventer, Luxor. Toevoegen tussen Neede en Raalte: ..Putten 25

Film | 1956 | | pagina 26