Pag. 26 Pag. 28 Pag. 30 Pag. 32 Dongen, Luxor. Tel. 10 gewijzigd in: 2772. Donk, De Harmonie. Alles schrappen na ,,De Harmonie". Toevoegen: Brouwerstraat 26, A. Heinsbergen, corr.-adres: Kapelstraat 15, tel. 290. Drachten, Cinema Modern. Schrappen alles na tel. 2254. Toevoegen: (Mevr. R. Kijlstra-Wagenaar, leid ster) H. S. Kijlstra. Elten, Grensland. Toevoegen als leider: D. Onstee. Geldermalsen, Rembrandt. Toevoegen: J. F. B. de Winter, leider. Gouda. Thalia. Na ,,G. C. M. Vos, directeur" vermelden: (Zie ook onder Oudewater-Thalia). Gouda, Schouwburg. Toevoegen als leidster: Mevr. P. J. den Hartogh-Van de Mierop. 's-Gravenhage, Apollo. De opgegeven wijziging correspondentie-adres Spuistraat 19b vervalt. Het correspondentie adres is ongewijzigd: Spuistraat 21, 's-Graven hage. Dit geldt ook voor pag. 44, Luxor, Leiden. 's-Gravenhage, Asta. Toevoegen aan het slot: ,.(Zie ook onder Nii- megen) Pag. 33 's-Gravenhage, Passage. SchrappenS. Kinsbergen, directeur. Toevoegen: W. F. Dubbeldeman, directeur. Pag. 34 Groenlo, Groenlose. Kerkstraat 207a gewijzigd in: Kerkstraat 4. Pag. 36 Haarlem, Studio. Schrappen: I. van Frank, (leider) en G. H. Riepma. Toevoegen: I. van Frank (alleen-eigenaar). Pag. 39 Hengelo, Concertgebouw. Toevoegen als leider: E. J. W. Koper. Hilvarenbeek, Bioscoopzaal Goes. Toevoegen: A. de Laat, leider. Hilversum, Rex. Toevoegen als leidster: Mevr. A. M. Levie- Van Horsen. Pag. 41 Huizen, Royal. Alles schrappen en de huidige vermelding als volgt wijzigen Cinema Royal, J. W. Schuitemaker, Ruysdael- laan 10, Nieuw Loosdrecht, tel. K. 2958-645 (district Amsterdam). Correspondentie naar Mej. E. Schuitemaker: W. de Zwijgerlaan 177. Amsterdam-W., films en reclame naar Nieuw Loosdrecht. Hulst, Concertgebouw. Toevoegen als leider: W. A. R. Cattoir. Joure, Tolhuis. Als volgt veranderen: City Theater, D. J. Schouten Jr., Corr.-adr. Midstraat 187. Pag. 50 Nijmegen, Concertgebouw. Toevoegen als leider: W. Corne. Nijmegen, Luxor. Aan het slot toevoegen: ,,(Zie ook onder 's-Gravenhage, Asta)". St. Oedenrode, Rex. Schrappen: M. J. P. van Oorschot; (over leden). Pag. 51 Oostburg, Ledel. Toevoegen als leider: J. M. P. Standaert. Schrappen(noodexploitatie) Schrappen: Beurs Bioscoop (verwoest), P. F. Standaert. Pag. 52 Oude Pekela, Lido. Toevoegen kengetal: K. 5978 (district Gronin gen). Schrappen na Lido Theater: Feiko Clock- straat 509 en in de plaats daarvan toevoegen: Hendrik Westerstraat 135, tel. 2450. Pag. 53 Tussen Purmerend en Raalte vermelden: Putten (Gld.) (Afd. Oosten) K. 3418 (district Utrecht) Bioscoop Stroud, Harder wij kerstraat 19, N.V. Miedema's Bioscoop en Exploitatie Mij. corr.- adres: Brink 20, Deventer, tel. 4806 (zie ver der onder Deventer) Pag. 54 Rotterdam, Arena. SchrappenJ. van Lent, leider. ToevoegenC. G. H. Eibers, leider. Rotterdam, Capitol. Toevoegen: M. Termijn, leider. Kotterdam, Harmonie en Metro. Toevoegen na Wolphaertsbocht: no. 196, (Th. van 't Hoft, alg. leider; P. Klapwijk, leider). Pag. 55 Rotterdam, Thalia. ToevoegenJ. van Lent, leider. Rijen, Harmonie. Alles schrappen. ToevoegenBioscoop Gebouw Katholiek Leven, Tuinstraat 9, tel. 303, (leider: A. A. P. M. Aarts), C. Geerts, corr.-adres: Terheydense- weg 168, Breda, tel. 6764. (Zie verder onder Bladel). Op pag. 21 onder Bladel toevoegen tussen Nuenen en Swalmen: Rijen. Pag. 59 Terneuzen. Concertgebouw en Luxor. Toevoegen als leider: J. M. P, Standaert. Ti el, Chassé. Schrappen: J. F. B. de Winter, leider. ToevoegenB. van Veen, leider. Tilburg. Toevoegen: Rex Theater, Poirterstraat 2, tel. 22196, J. E. F. de Nijs, Bosstraat 9, Breda, tel. 9977 K. 1600 (district Breda). Zie ook onder Luxor Breda. Toevoegen op pag. 22 bij Luxor Breda: „(Zie ook onder Tilburg Rex)". Pag. 60 Uitgeest. Schrappen Bioscoop De Ooievaar. ToevoegenCity Theater, Verzetstraat 2. 26

Film | 1956 | | pagina 27