Utrecht, A. F. Wolf f. Toevoegen na ,.Palace" etc. een nieuwe boscoop Studio Theater. Oude Gracht 154, tel. 24428 (A. R. Peddemors, leider). Pag. 61 Valkenswaard, Palace. Kengetal 4491 veranderen in: 4991. Pag. 64 Well, Walaria. Grotestraat E.98 veranderen in: Grote Straat 60. Pag. 65 Winterswijk. Astoria. Toevoegen in plaats van J. B. Beskers: Firma Astoria, firmanten: J. A. en J. B. Beskers. Woerden. Schrappen: Luxor Theater en alles wat daarna vermeld staat. Op pag. 19 onder Baarle Nassau schrappen: Woerden. Wolvega, Marktzicht. Tel. 7 wijzigen in: tel. 407. Pag. 66 Zaandam. Apollo en Flora. Toevoegen als leider: A. B. M. van Royeu in de plaats van M. van Willigen. Pag. 69 Alphabetisch toevoegen: Breda K 1700 (district Breda) Geco-Filmonderneming, Terheydenseweg 168, tel. 6764, C. Geerts, (J. v. d. Wildenberg, leider) Pag. 70 Joure. Joure en alles wat daarbij vermeld is schrap pen. Tilburg. A. de Laat. Alles schrappen. Zuidlaren. Naam Ned. Reisbioscoop wijzigen in: Welles Heisbioscoop. Png. 71 Amsterdam, Filmex. Toevoegen als leider: K. Broek. Amsterdam, Centraal Bureau voor Ligafilm. Deze naam wijzigen in: Amstel-films. Alphabetisch toevoegen Lexfilm, Frans van Mierisstraat 39, telefoon 729828, A. Zomerplaag. (Mevr. J. Zomerplaag- Harschel, leidster). Amsterdam, N.V. Filmtrust. Toevoegen als leidster: Mevr. C. Boekman- Van Eyck. Pag. 72 Amsterdam, Riofilms. Schrappen: Mej. M. L. Sijmons, dir. Toevoegen: C. Mulder, dir. en Mej. M. J. Waldram, leidster/proc.houdsler. Amsterdam. RKO. SchrappenL. L. Lioni. Toevoegen: S. Israël (tijdelijk beheerder). Pag. 73 Den Haag, N.V. Spiendal Film corr.-adres Stationsweg 76 gewijzigd in: Herengracht 21. (Telefoon ongewijzigd). Leiden, Standaard Films. Toevoegen als leider: H. B. Donkers. Pag. 75 Amsterdam. Alphabetisch tussenvoegenDocumentaire en Bedrijfsfilmproductie Ch. Huguenot van der Linden, P. C. Hooftstraat 48, tel. 99289 (leid ster Mevr. M. M. Huguenot van der Linden- Hertogs), Ch. Huguenot van der Linden. Filmproductie Maatschappij Amsterdam N.V. Toevoegen als leider: J. J. ter Linden. Schrappen: Dutch Interstates Film Produclion NV., en alles wat daarbij vermeld is. Enschede, Delta Film. Toevoegen als leidster: Mevr. A. Nieuwenhuis- Van Nuenen. Pag. 76 's-Gravenhage. Alphabetisch tussenvoegen: O. van Neijenhoff, filmproducent. Doorniksestraat 6, tel. 556513. Pag. 77 Amsterdam, Druco. Huisnummer Keizersgracht 673 wijzigen in: 637. Amsterdam, N.V. Handelsonderneming Timmer. Toevoegen: J. Schuitemaker, leider. (Idem op pag. 80). Pag. 78 Eindhoven. Cine-Service. Toevoegen als leidster: Mevr. F. Trijssenaar- Bausdorf. De vermelding van deze zaak en alles wat daarbij behoort, overbrengen naar pag. 77 onder Amsterdam. (Het adres Eindho ven is vervallen). Vorenstaande opgave geldt ook voor pag. 80 Eindhoven, Cine-Service. Pag. 79 Tilburg, Gianotten. Kengetal 4150 veranderen in: 4250. Pag. 81 Bestuur Bioscoopreclame-Exploitanten. Schrappen: J. C. A. Meischke, Voorzitter, aftr. 1956 en P. J. Burbach, Vice-Voorzitter, aftr. 1958. Toevoegen: P. J. Burbach, Amsterdam, Voor zitter, aftr. 1958 en J. Smit, Amsterdam, Vice- Voorzitter, aftr. 1956. Het jaartal 1955 achter M. Samson veranderen in 1959. Commissie van Geschillen. Deze Commissie als volgt wijzigen: Voorzitter: A. Turèl te Amsterdam; Leden: A. van Bloemendaal, Groningen J. Duits, Dordrecht. Plv.v. lid: W. A. Grollenberg te Amsterdam. Pag. 82 Nieuwe Ledencommissie. ToevoegenJ. van Bentum, Wassenaar in plaats van G. J. Milius, Hoogezand. Beroepcommissie Nieuwe Leden. Toevoegen: W. F. Dubbeldeman, Amsterdam in plaats van C. M. Westland, Wageningen. Commissie voor Niet-Commerciële Reclame. Toevoegen: J. Smit, Amsterdam in plaats van J. C. A. Meischke, Amsterdam. Pag. 83 Groningen, Actief Film. Vermelding als volgt veranderen: Actief Film N.V., Hoornsediep 1, tel. 28000. (Mej. T. H. G. Groen, leidster/procuratiehoud ster). A. van Bloemendaal. directeur. 27

Film | 1956 | | pagina 28