Datum waarop inschrijving verzocht is: 14 Dec, 1955 IS 17 20 21 22 23 27 28 29 30 1 Jan. 1956 IL 18 14 20 21 25 Titels waaronder de films in Nederl. worden uitgebracht: Naam houder exploitatie rechten Slechte ontmoetingen Het circus speelt toch 8) Het rijk der schaduwen De straat der schaduw en v) etekend e vrouwen 10) De hemelbestormer Kinderleed Rendez-vous in Zweden n) Madame serpent (Cath. de Medici) Mijn man, de test-piloot l'rizc of gold Tussen zeespiegel en zeebodem Mft meisje van de rivier Het monster van de zeebodem terreur der atoommonsters Mv bister Eileen Phfft De fatale Mevr. Phillips (let einde van een grote liefde De politie volgt het spoor Een gil in de nacht Het laatste gevecht Lenteparade De levensroman van Johan Straus De overrompeling der vuurrluivels Troubadour der liefde Het atoomwouder Ontmoeting in Salzburg De dam Folies Bergère Gervaise John en Julie Ze kunnen me niet hangen Het bataljon der gedoemden De spullebaas Paris Palare Hotel Het trottoir Duivels spel l Het duivelscomplot The Kentuckian Lady and the tramp Dun ja, der Postmeister Het gebeurde in Venetië Texas lady De laatste jacht Verboden planeet Vrijgezel in de val Bengazi Spion voor de onderwereld Ontluikend verlangen11) Don Camillo contra Peppone Anna Kruis De duivel van Oklahoma Ontmaskering der veedieven Prairiehyena's Met stalen vuist Het roversnest Stad in boeien De tweestrijd van een moeder Jedda liet testament K last a dark shado» i Zolang er vrouwen zullen /.ij o Moby Dick, de witte walvis Brigitte, het meisje van Place Pigalle Omstreden huwelijk l Liefde, die duur betaald wordt Animal farm Spiendal Actueel Metro Lumina :!ank llafbo Filmex Standaard Warner Columbia Lumina Meteor Nova Meteor Universal Int. Nederland Nova Nederland Filmex Nederland RKO Metro RKO Warner Hafbo Nederland Vctueel lentrafilm Spiendal Wi Datum waarop inschrijving verzocht is: 25 .Li 28 31 1956 I Februari Hafbo Warrier 5 Nova 6 Centrafilm l 10 11 15 17 Titels waaronder de films in Nederl. worden uitgebracht: Simon and Laura Verboden vrouwen Storm over de Nijl Ontsnapt uit Chiku Shan Zo zijn de meisjes De baai der geheimen De zwaan Viva Las «gas llci leven van Vicenl van Gogh Losgeld Diane de Poitiers Gaby Geboren in gevangen schap16) Je benl nooit te jong. Kruispunt Bhowanie Het liefdeleven van de zoon van Caroline'8) Naam houder exploitatie rechten: Nederland Warner Spiendal Neth. Fox- Metro reemdeling in Bagdad Don Juan De lange arm Metro Univ. Film Rank A Het meisje niet het witte haar De majoor en Marianne Actueel Lexfilm Gevaarlijke ontmoetingen111 Irxas rosé-") Splenda! City De vrouw, die de liefde ontdekte De overbodige misdaad De naakte oorlog Nacht der Verschrikking Ik stierf duizend doden Der Fischer vom Lexfilm Rank Corona Univ. Film Warner Melior A Heiligensee Muziek, muziek, muziek Filmex Eén keerde niet terug Vlarianne .orona Nederland ECaisermanöver Heimatglocken Die Mühle im Schw arzwaldertal Heimat, deine Sterne \ve Maria Melior l'attendrai Roman van een vrouwenarts 'leliebte Feindin Arena des doods Heerser over leven en dood Das Kreuz am Jagersteig longens Lyceum Uitnodiging tot de dans Metro Stranger in Paradise21) lentrafilm Paramounl Metro Spiendal De volgende titels zijn verval 13) Univ. Film Ag. Univ. Int. Films 18) Spiendal l!') Rank 21) Kinderleven in gevaar De grote stilte Zij die zich verrijken Jeugd op drift Ratten Het meisje op de schommel De voddenrapers van Fmmaüs The show is on De vampir van Soho Vrouwen die het teken dragen Zweedse Rhapsodie Een grote liefde Wilde jaren Ontwakend verlangen I weestrijd Gevangene der liefde Je bent maar eenmaal jong! De zoon van Caroline Cherie Slechte ontmoetingen The yellow rosé of Texas Vreemdeling in Bagdad 35

Film | 1956 | | pagina 36