Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering Agenda: Ingevolge het bepaalde in artikel 26 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop Bond de leden uit tot bijwoning van de Jaarlijkse Ledenvergadering te houden op Maandag 26 Maart 1956, des namiddags om 2.00 uur in de Congreszaal van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. 1. Opening en voorstel tot goedkeuring van de notulen der op 27 en 28 Juni 1955 gehouden jaarlijkse ledenver gadering (De Notulencomrnissie, bestaande uit de heren S. Barnstijn te Utrecht, J. P. A. Biemans te Oisterwiik en U v. d. Wilden te Haarlem adviseert tot goedkeuring). 2. Voorstel tot benoeming van een Notulencomrnissie van deze jaarvergadering. 3. Mededeling en ingekomen stukken. 4. Jaarverslag over 1955. 5. Rekening en Verantwoording van het financieel beheer over 1955 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende rekeningen der Afdelingen. 6. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1956 vast te stellen op 1 van de omzet als bedoeld m het Contnbutiebesluit 1945, waarvan 0.35 ten behoeve van de Weerstandskas met de bepaling dat de contributie over het jaar 1955 voor de leden-film fabrikanten en -filmproducenten ten minste 200.— bedraagt. 7. Voorstel van het Hoofdbestuur tot vorming van een fonds ter bevordering van de productie van Nederlandse films, verder te noemen Productiefonds, waarbij aan het Hoofdbestuur machtiging wordt verleend om: a. uit het kapitaal van de Weerstandskas bedragen tot een maximum van 300.000.— in totaal tüdeliik beschik baar te stellen ten behoeve van het Productiefonds; ujaeiijK nescnik- b. van de opbrengst der door de leden te betalen bijdragen aan de Weerstandskas over de jaren 1956 tot 1966 pToducüefonds8611 ma™m Van f 200-000— totaal beschikbaar te stellen ten behoeve van het en uitvoeringsmaatregelen te nemen betreffende het beheer en de werkwijze van het Productiefonds alsmede de voorwaarden vast te stellen, waarop bijdragen uit het fonds kunnen worden verleend. De toelichting van het Hoofdbestuur op dit voorstel is onder aan de agenda vermeld.

Film | 1956 | | pagina 3