eretekens voor trouwe plichtsverv uiting Wijziging Aaam- en Adreslijst ht&i ■-. Krachtens ter zake door het Hoofdbestuur van de Neder- landsche Bioscoop-Bond genomen besluiten werden van 25 maart 1964 tot en met 28 mei 1964 de volgende onderscheidingen voor trouwe plichtsvervulling uitgereikt d.s. gouden speld met diamant; g.s. gouden speld; z.s. zilveren speld; d.b. gouden brochette met diamant; g.b. gouden brochette; z.b. zilveren brochette. AMSTERDAM Cineac N.V.; g.s.: J. Visser; z.s.: W. H. Rutjens, P, J. Nies; z.b.: S. Beijer, H. P. Dubois-Sleijfer. HAARLEM I. van Frank: z.s.: A. P. Mars. N.V. Exploitatie Mij Lido: z.s.: H. A. Joosten. UTRECHT A. F. Wolff Bioscooponderneming: g.s.: M. A. Uitten- bosch. WAALWIJK J. N. B. H. Boers: z.s.: M. A. Leenen. Opgave no. 5 Pag. 3 Ledenraad De jaartallen 1964 wijzigen in: 1966. De naam P. Kijzer veranderen in: L. J. Paerl. De naam P. J. N. R. Ooms veranderen in: P. Silvius. Pag. 5 Toevoegen na J. Nijland Jr Utrecht: „Vice-Voorzitter" Pag. 6/7: Toevoegen: COLLEGE VAN APPÈL (bedoeld in art. 15 der Statuten) Mr D. Bijdendijk, 's-Gravenhage, Voorzitter Drs F. L. Schimsheimer, Amsterdam, Vice- Voorzitter Leden Mr R. H. Dijkstra, Amsterdam Mr M. Geerling, Amsterdam P. Nassette, Amsterdam Plaatsvervangende leden E. Alter, 's-Gravenhage Mr J. M. van der Flier, 's-Gravenhage Mr M. A. Graftdijk, 's-Gravenhage Mr W. B. H. A. Heskes, Leiden C van Liere, Goes Pag. 7 Raad van Beroep Ie Kamer wijzigen in 2e Kamer, 2e Kamer wijzigen in Ie Kamer; de naam J. P. M. A. Smulders Amsterdam vervangen door: L. W. R. Meyer Amsterdam en de naam L. W. R. Meyer Amsterdam vervangen door: J. P. M. A. Smulders Amsterdam. Commissie van Geschillen De vermelding der Kamers aldus wijzigen: Ie Kamer: H. Zondervan, Leeuwarden Lid-exploitant S. Barnstein, Utrecht Lid-filmverhuurder 2e Kamer: J. van der Horst, Amsterdam Lid-exploitant Mr J. M. Landré, Rotterdam Lid-filmverhuurder 3e Kamer: J. Nijland Jr, Utrecht Lid-exploitant W. Hemelraad, Utrecht Lid-filmverhuurder H. W. Hagenberg, Secretaris Secretariaat: Bondsbureau te Amsterdam. Pag. 11 Sociale Commissie De naam W. J. L. v. d. Bol, 's-Gravenhage veranderen in: J. M. van Asperdt, Leiden. Pag. 23 Beverwijk Voor alle telefoonummers het cijfer „2" plaatsen. Pag. 25 Breda, Luxor Deze vermelding volledig schrappen en boven Casino Theater de volgende vermelding toe voegen Filmstudio De Beyerd, Boschstraat 22, (Mevr. A. E. M. de Nijs-Waskowsky, leidster) Luxor Theater, Boschstraat 9, tel. 3 50 65 (Mevr. A. E. M. de Nijs-Waskowsky, leidster) J. E. F. de Nijs, corr-adres: Boschstraat 9 Breda, tel. 3 50 65, (tel. privé: 3 52 68). Zie ook onder: Tilburg-Rex). Pag. 26 Bussum, Concordia Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 27 Delfzijl, City Schrappen: „firmanten: Mevr. de Wed. H. J. Schepel en". Pag. 34 Geldermalsen De naam Rembrandt Bioscoop (Nutsgebouw) aldus wijzigen: A. M. C. Theater (v/h Rembrandt). Pag. 34 Geleen Schrappen: A. W. H. Bouts. Idem: pag. 65 onder Sittard - Luxor en pag. 70 onder Valkenburg. Pag. 38 's-Gravenhage, Euro Cinema Schrappen R. L. Pasveer, leider. Toevoegen: H. Bliekendaal, leider. 's-Gravenhage, Rembrandt Alfabetisch toevoegen de volgende vermelding: Rembrandt Theater, Lorentzplein 76, tel. 11 84 30, N. V. Jahawi, corr.-adres: Zeestraat 84, tel. 63 51 15, W. C. Bennink en Ir H. L. Dénis, directeuren, (J. L. Sluyter, leider/procuratie houder). Pag. 40 Groningen, Grand Theatre Deze vermelding als volgt veranderd opnemen: Grand Theatre, Grote Markt 35, tel. 2 02 19, Mevr. F. F. de Vries-Evenhuis, corr. adres Grote Markt 5, tel. 2 43 27. 271

Film | 1964 | | pagina 21