Toepassing van artikel 15 der statuten Pag. 45 Hilversum, Casino H. Bliekendaal, leider veranderen in: W. E. van Dussen, leider. Pag. 47 Hulst, Bioscoop- en Concertgebouw Pag. 85 Deze vermelding als volgt wijzigen: Bioscoop- en Concertgebouw, Houtmarkt 2, tel. 20 30, Firma De Koning van Engeland A. W. Cattoir, pa„ 37 A. L. J. en W. A. R. Cattoir, firmanten. Pag. 49 Leek, Corso Tussen telno. en H. J. Buursema invoegen: pag. 88 „(Mevr. H. Buursema-Knol, leidster)," Pag. 52 Maastricht, Palace Schrappen: M. H. G. Crijns, directeur. Pag. 92 Pag. 61 Roosendaal, City Toevoegen na het tel. nr 45 03: „(Mevr. J. P. Bruglemans-Scherrer)," Pag. 68 Tilburg, Harmonie De vermelding M. Niëns, leider, veranderen in: Co Lurings,leider. Pag. 68 Tilburg, Rex Aan het slot van deze vermelding de woorden Breda - Luxor wijzigen in: Breda - De Beyerd. Pag. 71 Venray, Luxor De vermelding na tel. 15 67 als volgt wijzigen: Firma Luxor Theater A. R. Cattoir, A. L. J. en R. V. C. Cattoir, firmanten. Pag. 77 Zutphen Het kengetal 0 6750 wordt met ingang van 1 juni 1964: 0 5750. Pag. 82 Haghefilm Schrappen: A. M. Pelgrim, bedrijfsleider. Idem op pag. 85 en 87 onder Haghefilm. Pag. 84 Universal Film Agency N.V. Schrappen: „J. L. Paerl, (tel. privé: 79 79 39 en)". Pag. 85 Filmfabriek Holland Schrappen in de eerste regel het woord „Firma" Pag. 92 Pag. 92 Pag. 93 Pag. 94 Pag. 96 en in de derde regel: „en W. H. Meyer, fir manten". Idem op pag. 87 onder Filmfabriek Holland. Titra Filmlaboratorium Schrappen: A. C. C. Aalderink, directeur. Idem op pagina 88 onder Titra. Kappa Filmproductie Adres en telefoon als volgt veranderen Herengracht 316, Amsterdam, tel. 0 20 - 6 52 37. Pan Film Het adres Comeniusstraat 749 is veranderd in: Sloterweg 18. De rest is ongewijzigd. Nederlandsche Siemens Mij Schrappen: Ir A. J. Odinot, directeur. Toe voegen: Ir J. Velds, hoofddirecteur. Op dezelfde pagina alfabetisch toevoegen de volgende vermelding: Pretec Precisie Techniek N.V., Emmaplein 2, Amsterdam, tel. 0 20-73 9141, toestel 33, J. P. L. Lucas en J. J. M. Kusters, directeuren. Op dezelfde pagina schrappen Rank Precision Industrie en alles wat daarbij vermeld is. Pretec Precisie Techniek Na het tel. nummer de vermelding: „toestel 33" schrappen. N.V. Reclamebureau Suggestief Deze vermelding volledig schrappen. Westrex Nederland Schrappen: K. Ph. Bastian, directeur. De vermelding C. de Zwart operating manager wijzigen in: C. de Zwart, directeur. Bioscoopreclame-exploitanten BESTUUR De vermelding Penningmeester na W. A. Grol- lenberg schrappen. Icro N.V. Schrappen aan het slot: „en Mej. A. F. Span, leidster". Het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond heeft op grond van artikel 15 der Statuten besloten de Firma Gebrs Moonen te Hoensbrcek de straf van boycot op te leggen voor de tijd van zes weken wegens het feit dat de firma voornoemd door het toelaten van bezoekers tot de door haar geëxploiteerde bioscoop Royal Cinema te Hoensbroek zonder dat zij in het bezit waren van een entree bewijs of wel van een geldig entreebewijs, door het niet ver antwoorden aan de Bond en de betrokken filmverhuurders van ontvangen toegangsgelden en door het niet opvolgen van de aanwijzingen van de Recette-Controledienst als bedoeld bij artikel 2 van het Reglement Recette-Controle ter zake van de te treffen administratieve en andere maatregelen, in strijd heeft gehandeld met artikel 3 E en F van het Reglement Recette- Controle, artikel 8 van de Algemene Voorwaarden van Ver huur en Huur van Films, artikel 3 van het Contributiebesluit, alsmede met de algemene belangen en de waardigheid van het Nederlandse film- en bioscoopbedrijf. Deze beslissing is genomen op grond van de overwegingen dat de Recette-Controledienst voornoemd op zondagmiddag 24 mei 1964 een zaalcontrole heeft gehouden in de bioscoop Royal Cinema te Hoensbroek, waarbij is gebleken, dat de bewuste voorstelling door 195, merendeels jeugdige, kinderen werd bezocht; dat 96 kinderen zonder entreebewijs in de bioscoop aanwezig waren, waarvoor zij als verklaring gaven, dat zij. hoewel zij toegangsgeld hadden betaald, geen entree bewijs hadden ontvangen of wel, dat het bij de kassa ontvangen entreebewijs in zijn geheel aan de zaalingang weer van hen was afgenomen; dat de overige 99 kinderen wel een entree bewijs bezaten, doch dat een groot deel van deze bewijzen blijkens de daarop vermelde nummers reeds waren begrepen in recetteverantwoordingen ten behoeve van de leden-filmver- huurders en de Bond betreffende kindervoorstellingen die twee of meer weken tevoren hadden plaats gevonden; dat blijkens de afrekenstaat inzake de gecontroleerde voorstelling, welke aan het betrokken lid-filmverhuurder en de Bond is verstrekt, slechts 61 entreebewijzen zijn verantwoord; dat de zaalcontrole aanzienlijk werd bemoeilijkt door het feit. dat de controle strookjes der verkochte entreebewijzen in afwijking van de 272

Film | 1964 | | pagina 22