Datum waarop inschrijving verzocht is Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam houder exploitatie rechten Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht: 15 maart 16 17 18 20 23 24 25 1 april 9 13 15 16 18 20 24 27 28 De bende van Casaroli David en Lisa De avonturen van Pietje Bell Don Coyotte en het masker van Zorro Liefdesspel De Sabijnse maagdenroof De klokkenluider van de Notre Dame De smokkelpoorten van Azië Het land van Paul Kruger Wilde pracht De wereldzee Ringo, hond uit de wildernis Ringo keert terug naar de wildernis De zweep van Zorro Als de kater komt De gouden varen Kasteel in Zweden De dappere Jaguar De admiraal Hij was vannacht bij me Gevaarlijke zomernachten Duivelse driften Satan op zakenreis Het komt in de bus Love in Las Vegas Slagveld binnen vier muren De paraplu's van Cherbourg Het dagboek van een kamermeisje 'n Hondje van 'n meisje Het geheim van de giftige mamba De derde helft Een stoel in de hemel Geen genade voor Johnny De zonen der Musketiers Dodenval der Commando's Klokslag twaalf De knuffel-flat De zwarte panter van Ratana Het derde geheim Dodenrit RomeMilaan Liefde zonder diploma Muscle beach party Heimweh nach St. Pauli Wrekende kogels 't Loopt de spui(t)gaten uit! Het meisje dat de Eifel- toren stal Het goede heertje De charge van de blauwe brigade De huisbewaarder De omgekeerde wereld Muriël Wie past er op de winkel? Hud de ontembare Vooruitachteruit! Prairie ratten De minnares 'n Verrukelijke idiote De verleidster van Parma Tokyo in de nacht Opgejaagd Verleiding in opdracht Zonde en misdaad Julia de onweerstaanbare 't Is me het zoontje wel De straat der verdoemden Anthea, de slavin van Rome Meteor Standaard Eurofilm D.L.S. Nova Fox Eurofilm Paramount Nederland Centra Nederland Fox Universal FA. Fox Univ. I.F.N. Centra Nederland Eurofilm Columbia Centra Fox Nederland Centra Univ. I.F.N. Kappa Film Paramount Actueel Warner Amstel Paramount Fox Centra D.L.S. Fox Nederland Spiendal D.L.S. Filmtrust Spiendal City 29 april 1 mei 11 12 13 14 15 20 21 22 24 Naam houder exploitatie rechten: Warner Nova Columbia Centra Nederland Universal F.A. City Columbia City Royal Het geheim van de zwarte sperwer Meesters van het kwaad Goliath en de zonden van Babyion De uren zijn geteld De koning is geschift Goliath contra Zorro Samson tegen de piraten De bakkersjongen van Venetië De butler Ursus in de vuurvallei Verboden verleiding Het onmenselijke in de mens Robin and the 7 Hoods Speelgoed op zolder Het zwaard van Koning Arthur De maagden van Soledor De rode duivels van Kosara Sheherazade, de courtisane van de Kalief Geen alibi voor moord! De gouden gitaar De gevaarlijke leeftijd De scherpschutter Vier in één Rebel tegen Rome De twee gladiatoren Hercules tegen de zoon van de zon De triomf van Hercules Gladiatoren van Rome De held van Rome De leeuw van Tebe In 90 nachten de wereld rond Hercules tegen de Moloch Robin Hood der wilde zeeën Dat ogenblik van liefde Mannequins verdwijnen De laatste der Mohikanen Ali baba en de 7 wereldwonderen Het Oude Testament Maniakken Teenagers in de zon Sex en sensatie De reuzen van Rome De graaf van Matera Het zwaard in de schaduw De terugkeer van Marcellino Ruiters van het zwarte zwaard De dief van Damascus Het jaar 79, de vernietiging van Herculanum Liefde kan moeilijk zijn Moet 't bij een kusje blijven? De maagd van Neurenberg Kogels voor een moordenaar Geld en begeerte Zo was het Wilde Westen Huwelijk op z'n Siciliaans Drie schandalige meisjes Het is een gekke, rare, dolle, dwaze wereld Nova Harem in huis Univ. Int. Eurofilm Paramount Standaard Gofilex Royal Nederland Fox Rank Univ. Int. Fox Warner Express (De bij de data 10 februari tot en met 6 maart 1964 vermelde filmtitels vormen een correctie op de opgave van het vorig orgaan. 281

Film | 1964 | | pagina 31