Algemeen Bed rijfsreglement Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de N.V. Nationale Bioscoopondernemingen te Amsterdam, tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A: Studio Theater te 's-Gravenhage, welke bio scoop tot dan toe in het Bedrijfsregister stond ingeschreven ten name van de Firma Studio, Vennootschap tot Exploi tatie van Bioscooptheaters. de heer R. W. Oorlog te Doesburg tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A Concertzaal Bioscoop te Does burg, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door wijlen de heer R. Oorlog; de N.V. Theaterbedrijf Cinerama Exhibitors Nederland N.V. te Rotterdam tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A Cinerama te Rotterdam, welke bioscoop tot dan toe werd geëxploiteerd door Orbi SA. te Genève; de heer D. Boers te Waalwijk tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A Music Sacrum te Waalwijk, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister was ingeschreven ten name van de heer J. N. B. H. Boers; de Firma Horeca- en Bioscooponderneming Abeln te Emmer-Compascuum, waarvan vennoten zijn de heren J en T. Abeln, tot het voortzetten van de permanente bio scopen-A Rex Theater te Emmer-Compascuum en De IJzeren Klap te Musselkanaal en een reizende bioscoop, welke bioscopen tot dan toe werden geëxploiteerd door de heer J. J. Abeln; de N.V. Astra Film Maatschappij te Arnhem tot het ver plaatsen van de permanente bioscoop-A Corso Theater te Arnhem naar een nieuw te bouwen pand aldaar. Wegens het beëindigen der exploitatie heeft het Hoofd bestuur per 1 juli uitgeschreven de volgende permanente bioscopen: Theater Veenlust te Veendam, Rovo Theater te Oud- Gastel, Witte Bioscoop te Bocholtz en Hollandia Theater te te Eygelshoven; De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 26 mei ge houden zitting besloten toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 7 van het Algemene Bedrijfsreglement aan: de heer L. H. J. Luxembourg te Arnhem, tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in Zaal Van de Brink aan de Zuiderzeestraatweg 143 te Oldebroek (gem. Oldebroek). In dezelfde zitting heeft genoemde Commissie besloten de gevraagde toestemming te weigeren aan: de heer A. L. Bonefang te Amstelveen, tot het gaan exploiteren van een filmverhuurkantoor voor de bedrijfs tak a. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, onder andere op voorwaarde, dat tegen de desbetreffende beslis singen binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren zijn ingediend: de heer R. W. Oorlog te Doesburg voor de exploitatie van de Concertzaal Bioscoop aldaar; de N.V. Theaterbedrijf Cinerama Exhibitors Nederland N.V. te Rotterdam voor de exploitatie van Cinerama aldaar; de heer D. Boers te Waalwijk voor de exploitatie van Bioscoop Musis Sacrum aldaar; de Firma Horeca- en Bioscooponderneming Abeln te Emmer-Compascuum voor de exploitatie van het Rex Theater aldaar, Bioscoop De IJzeren Klap te Musselkanaal en een reizende bioscoop. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten is het lidmaatschap geëindigd van: de Firma Studio, Johann Kepplerstraat 24 hs te Amsterdam, voormalig exploitante van het Studio Theater te 's-Graven hage; de Vereniging „Vereniging Veenlust" te Veendam, voor malig exploitante van het voormalige Theater Veenlust aldaar; de Firma Rovo, Boombosch te Oud-Gastel, voormalig exploitante van het voormalige Rovo Theater aldaar; de heer L. van Wersch, Dorpsstraat 18 te Simpelveld, voormalig exploitant van de voormalige Witte Bioscoop te Bocholtz; de firma Jos. Herberichs, Markt 53 te Kerkrade, voor malig exploitante van het voormalige Hollandia Theater te Eygelshoven. Orbi S.A. te Genève, voormalig exploitante van Cinerama te Rotterdam; de heer J. N. B. H. Boers te Breda, voormalig exploitant van Bioscoop Musis Sacrum te Waalwijk. Liquidatie waarborgsommen In verband met de beëindiging van het lidmaatschap van de hierna vermelde voormalige leden worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en van de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgenodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschij nen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de Firma Studio te Amsterdam, voormalig exploitante van het Studio Theater te 's-Gravenhage; de „Vereniging Veenlust", voormalig exploitante van Theater Veenlust te Veendam; de Firma Rovo, voormalig exploitante van het Rovo Theater te Oud-Gastel. Toelating donateurschap Tot het donateurschap van de Bond is toegelaten, onder andere op voorwaarde, dat tegen de desbetreffende be slissing binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren zijn ingediend, de N.V. Aeronaut te Schiphol. Nog een nagekomen foto. Minister M. Vrolijk en de Bonds directeur tijdens de slotavond van de Filmweek. 440

Film | 1965 | | pagina 25