Inschrijving in het naamregister Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam houder exploitatie rechten 26 Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder 29 31 inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is: gebracht rechten 1 april 19 januari 1965 Ik was 'n mannelijke Fox 2 sexbom 3 maart De dag na de invasie De baai der begeerte Express De wraak van een Rank veroordeelde 4 De valsspeler 5 Kus me, sufferd Nova Old Shatterhand de held Centra van Fort Apache 5 Die drie sergeanten van Bengalen Kop op piraat! 6 Alleen het allerbeste Kop op spion! 9 12 13 De bom in het vliegtuig Het faillissement Er is 'n kind gestolen Het autodiefstal mysterie Whiskey metcement Hoeveel is 'n vrouw waard 15 De brandkastkrakers De huurkoop moordenaar 16 Drie nachten van liefde Sandokan, de tijger van Ceylon Liefhebben 8 Op bevel van Zhernikov Drie aangezichten van de Rank verschrikking 20 Het loksysteem D.L.S. Het grootste verhaal ooit Nova 21 verteld 9 De problemen van een Gofilex 22 vrouwenarts Geheimagent district 6 26 10 Een dolle affaire Hafbo De slavenkoopman 27 Bruut, maar City onweerstaanbaar Wat het daglicht niet ver dragen kan 28 11 Stormloop zonder genade Warner 29 Voor de vuist weg Lumina 12 Buffalo Bill, de held van Royal 4 mei 7 het wilde Westen Boeven voor Scotland Yard Eurofilm 15 De race van de vliegende kratten Fox Von Ryan's exprestrein 8 Ook de dappersten hebben angst Stil toch, Charlotte 10 16 De clan van Parijs Columbia Stormbrigade „Anzio" Centra 18 De dodende pijl City 19 Lieve Brigitte Fox Mondo Barlordo Centra De bruut van de rimboe Samson in het Wilde Westen 20 Het loon der angst Filmtrust 22 De duivels van de aarde Nederland Waar liefde schande Paramount 11 wordt 12 Beslist niet op zaterdag Melior De hel van Duinkerken Columbia 13 23 De groene hel van Ceylon Lumina 14 Avontuur in Soho Universal F.A. Leve de liefde Gofilex Nieuwe aanvoer voor Cairo Mabuse contra Acontas no. 17 Jack versiert het wel De avonturier van de Goudkust Station 3 - topsecret Het verdachte huis van Madam Polly De hemel in vlammen Het rad des doods De tempel van de witte olifant Hercules in de hel van Dzjengis Khan Berbarenin de aanval Blond en brutaal Freddy Tiere Sensationen De zwarte hulp De ruziezoeker I tabu De legende der liefde De l'amour De vlucht van de Phoenix II boom Liefde kent geen leeftijd Tamahine, het meisje uit Tahiti Op de bodem van de hemel Het teken van Zorro Duel der hartstochten Nieuwe avonturen van Makker Vier snelle revolvers Makker's triomf Schoonheid als koopwaar Spel van oorlog en liefde Looking for love Het geheim van de gesloten kamer Geheime opdracht in de Balkan Noodlanding in de frontlinie De gemaskerde moordenaar De laatste der Cheyennes Vlug voordat het smelt Girl happy La peau douce Zwendel in de striptease club Liefde met Spaanse peper Avontuur in Hong Kong De rode woestijn De drempel De superman van de geheime dienst Bedreigde meisjes 12 x humor op z'n Italiaans Leerschool der liefde De paardentemmers van Nebraska Rhino De heuvel der verschrikking De onsterfelijke vrouw Johnny Cassidy Kamers per uur School voor striptease Agent K8 neemt ze in de heuzwaai Zorba de Griek Patrouille 13 onder spervuur Strip-poker Beslissing te middernacht Eddie in de greep der vrouwen Valstrik voor een onbekende Columbia Nova Paramount Filmtrust Hafbo Centra Universal F.A. City Spiendal Fox Standaard Hafbo Eurofilm Rank Hafbo Warner Centra Warner Universal Int. Warner Hafbo Nederland Fox Melior Gofilex Universal F.A. Corona Royal Hafbo Filmtrust Fox Filmtrust Eurofilm City 441

Film | 1965 | | pagina 26