ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Feestelijke opening van de nieuwe Geesink-studio's in Duivendrecht. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: De N.V. Royal Film, Korte Leidsedwarsstraat 18 te Amsterdam, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Hollywood Theater te 's-Gravenhage, welke tot dan toe ten name van de heer E. Hirschberg in het Bedrijfsregister was ingeschreven; mevrouw R. Kijlstra-Wagenaar te Drachten, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Cinema Modern te Drachten, welke bioscoop voorheen in het Bedrijfsregister was ingeschre ven ten name van wijlen de heer H. S. Kijlstra; de heer W. G. Smit te Kaatsheuvel tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Apollo te Kaatsheuvel, welke bioscoop tot dan toe ten name van de heer P. J. A. Jansen te Dongen was ingeschreven; de Firma P. J. A. Jansen te Dongen, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Aurora te Dongen en de permanente bioscoop-B: „De Vereniging te Moergestel, welke bioscopen tot dan toe ten name van de heer P. J. A. Jansen persoonlijk waren ingeschreven. Wegens het beëindigen der exploitatie heeft het Hoofdbestuur uitgeschreven de volgende permanente bioscopen: Luxor Theater te Vlissingen (van de Firma C. J. van Liere en Zonen), Scala Theater Veghel (A. A. M. v. d. Boer), Bio-Big te Sint Michielsgestel (J. van den Biggelaar) en Corso Theater te Arnhem, welke laatste bioscoop werd vervangen door de in schrijving van een nieuwe zaak: Studio ,,A", Lange Wal 35 te Arnhem ingevolge de in het vorig jaar aan de N.V. Astra Film Mij verleende toestemming. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voor waarde dat hiertegen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren worden ingediend: de N.V. Topspot, Koninginnelaan 45-49 te Rijswijk Z.H., ais exploitante van een filmproduktiezaak, bedrijfstakken d, e en f., waarvoor door de commissie n.z. toestemming werd verleend; Naast Z. K. H. Prins Bernhard de heren Joop en Wim Geesink mevrouw R. Kijlstra-Wagenaar, Zuiderbuurt 21 te Drachten voor het exploiteren van de Cinema Modern aldaar; de heer W. G. Smit, Peperstraat 25 te Kaatsheuvel, voor het exploiteren van de Apollo Bioscoop aldaar; de Firma P. J. A. Jansen, Kerkstraat 43 te Dongen, waarvan firmanten zijn de heren P. J. A. Jansen en F. G. J. van Rooy, voor het exploiteren van de permanente bioscopen Aurora Theater te Dongen en De Vereniging te Moergestel. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten zijn van het Bondslidmaatschap vervallen: de heer P. J. A. Jansen te Dongen, voormalig exploi tant van de bioscopen Aurora Dongen, Apollo Kaatsheuvel en De Vereniging Moergestel alsmede A. A. M. van den Boer, voormalig exploitant van het Scala Theater te Veghel en J. van den Biggelaar, voormalig exploitant van Bio-Big, Sint Michiels gestel. Liquidatiewaarborgsom Wegens beëindiging van het lidmaatschap van het hierna ver melde lid worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop- Bond en van de Nederlandsche Vereeniging van de Bioscoop reclame-Exploitanten uitgenodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de heer P. J. A. Jansen te Dongen, voormalig exploitant van de hiervoor vermelde bioscopen te Dongen, Kaatsheuvel en Moer gestel; de heer A. A. M. van den Boer (Scala Veghel); de heer J. van den Biggelaar (Bio-Big). Toelating donateurs Tot het donateurschap van de Bond is toegelaten mits hier tegen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren worden ingediend: de Firma N. J. Verkley Zonen (handel in ijs- en diepvriespro ducten alsmede in koel- en vriesmeubelen), Van de Foreestiaan 11 te Alphen aan de Rijn. Beëindiging donateurschap Wegens opzegging eindigt met ingang van 1 het donateurschap van A. T. H. gerstraat 40-46 te Amsterdam. september 1966 Janse N.V., Nieuwe Uuilenbur- 19

Film | 1966 | | pagina 12