in dit CONTACTMIDDAG WERD SUCCES Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond, nummer 3 20 januari 1977 Redaktie en administratie: Postbus 5048, Amsterdam. Tel: 020-799261 Hoofdredakteur J.Th. van Taalingen Eindredakteur Bart Eldering Redaktie-coördinatie Ernest Beneder Advertenties: drukkerijPoortpers b.v. Torensteeg 3Amsterdam Tel: 020 -231485 Eerste contactmiddag werd succes pagina 1 Nieuwe theaters pagina 4 Sociaal nieuws pagina 6 Arbitrale Vonnissen Hoger Beroep pagina 8 In de foyer van de fraaie Cinema International aan het August Alle- béplein te Amsterdam werd op dinsdag 4 januari 1977 de eerste van een aantal informele bijeenkomsten voor bedrijfsgenoten en dona teurs gehouden, die in het vervolg steeds op de eerste dinsdag van de maand zullen plaatsvinden. Een groot aantal leden, ereleden, oud- bedrijfsgenoten en donateurs heeft spontaan gebruik gemaakt van deze gelegenheid elkaar te ontmoeten en een gelukkig Nieuwjaar te wensen. PLEZIERIGE STEMMING FILM Bij de voorplaat: Jos Stelling (l.) werkt hard aan zijn nieuwste film 'Rembrandt'. FotoGeorge Burggraaf/ Een overzicht van de geanimeerde bijeenkomst na afloop van de filmvoorstelling in Cinema International. Er heerste een bijzonder plezierige stemming en verscheidene oud-leden, die in sommige gevallen van ver waren gekomen, werden enthousiast begroet door collega's en zakenrelaties, die nog volop actief zijn, en natuurlijk ook door hun andere collega's oud-bedrijfs- genoten. De contactmiddag ving aan met de vertoning van de C.I.C.-film: 'The Ma rathon Man'. Na afloop van de film voorstelling bleven de bedrijfsgenoten nog lang bijeen. Vast staat dat deze eerste contact middag een onverdeeld succes was. Maar daarbij dient rekening te worden gehouden met de omstandigheid, dat zij tevens het karakter had van een Nieu wj aarsrec ep tie De praktijk zal uitwijzen of deze maandelijkse bijeenkomsten ook op den duur in een behoefte voorzien. (meer foto 's op pagina 2)

Film | 1977 | | pagina 7