in dit AFSCHEID E. F. HENNY Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond, nummer 7 17 maart 1977 Redactie en administratie: Postbus 5048, Amsterdam. Tel: 020-799261 Hoofdredac teur: J.Th. van Taalingen Eindredacteur: Bart Illdering Advertenties drukkerij Poortpers b.v. Torensteeg 3, Amsterdam fel: 020-231485 Afscheid E.F. Henny pagina 1 Nieuwe theaters pagina 2 Produktie pagina 4 Techniek pagina 6 Bogdanovich in Amsterdam pagina 7 Bondsnieuws pagina 8 FILM Bij de voorplaat: De maandelijkse contactmiddag blijkt in steeds sterkere mate in een behoefte te voorzien, gezien de groeiende belangstelling. Op 25 februari jl. heeft onze technisch inspecteur, de heer E.F. Henny tijdens een informele receptie afscheid genomen van de medewerkers van het Bondsbu reau. In zijn toespraak memoreerde de Bondsdirecteur,de heer J.Th.van Taalingen de grote verdiensten die de heer Henny in de 26 jaar die hij voor de Bioscoop bond werkzaam was, heeft gehad. Door zijn uiterst charmante manier van optre den is de heer Henny er in geslaagd er voor te zorgen dat ook in de moeilijkste si tuaties een oplossing werd gevonden voor de technische problemen waarmee de leden soms kampten. Het was niet altijd een eenvoudige zaak, zeker niet in de beginperiode toen er nog veel zaken verbeterd moesten worden, maar als we nu terugblikken dan kunnen we wel zeggen dat hier iets groots verricht is, aldus de Bondsdirecteur. Vervolgens sprak de heer L. Claassen, de directe contactman van de heer Henny op het Bondsbureau. Hij dankte vooral ook mevrouw Henny die haar man op de meest ongebruikelijke tijden moest missen, wanneer er weer een telefoontje kwam of de heer Henny maar even wilde opdraven. Een groot aantal technische hartewensen van de heer Henny werden vervuld, waaronder een automatische dia-projector, een projectieschermen een boorset. Een duidelijk ontroerde heer Henny dankte alle aanwezigen voor hun spontane hulde. Op 1 maart jl. bestond voor de bedrijfsgenoten de gelegenheid om de heer Henny de hand te drukken. Tijdens een zeer druk bezochte contactmiddag gaven zeer velen acte de présence. Ook hier werd de heer Henny overstelpt met cadeaus. Onder de aanwezigen bevond zich de Bondsvoorzitter, de heer J. Nijland. De heer Henny in gesprek met <le Bondsdirecteur, de heer J.77/. van Taalingen. De heer Henny en de Bondsvoorzitter de lieer .Xijlaiul De heer L. Claassen overhandigt de heer Henny liet projectiescherm

Film | 1977 | | pagina 7