TECHNIEK TOEKOMSTPLANNEN Boven: Het totaal vernieuwde balkon biedt uiterst geriefelijkc zitplaatsen. Onder: Een kijkje vanaf het balkon op het feestelijk met bloemen versierde podium. hij door het enthousiasme van de aan nemer op een bepaald moment alleen nog maar de logeplaatsen kon verko pen omdat de rest van de zaal 'open lag'. "Het enige dat niet gelukt is door de drukte rond de verbouwing, is de aan passing van de cabine", aldus de heer Wierda. "We hebben nu nog twee FP- 4'en staan en die gaan we vervangen door de FP-5 en dan uitgerust met 1800 meter-spoelen. De dia-apparatuur is al aangepast daar hebben we nu een car- roussel voor in gebruik." "Een verdere automatisering is voor ons niet zinvol. Na overleg met de Technische Commissie zijn we tot de conclusie gekomen dat door de fre quente wisseling van de programma's dat voor ons bedrijf geen zin heeft." De heer Wierda draait van donderdag tot en met zondag en dan traditioneel op vrijdag een nachtvoorstelling. Vroe ger was dat eens per maand, maar te genwoordig kan men wekelijks reke nen op een behoorlijke belangstelling. Op zondag is er dan ook nog een kin dermatinee. "Wij werken met een fijne vaste ploeg mensen", vervolgt de heer Wierda, "die elkaar om de veertien dagen af lossen. Bovendien hebben we twee ge diplomeerde vaste operateurs en nog een reserve-man in geval van nood." Vast omlijnde toekomstplannen heeft de heer Wierda niet direct. "Daar hoef ik ook bij mijn vrouw niet mee aan te komen", zegt hij. "Ze vindt het voor lopig wel genoeg zo. Ik zit natuurlijk met geografisch nogal verspreid liggen de exploitaties tot in Harlingen aan toe. Traditiegetrouw laat ik mij iedere veertien dagen overal zien en daar wil ik geen inbreuk op maken. Als je dan ook nog wel eens thuis wil zijn dan moet je er een keer een punt achter zetten, anders heb je geen leven." CONTACTMIDDAG van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 5 APRIL 1977 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Opening zaal 13.30 uur Filmvertoning aanvang 14.15 uur ROCKY regie: John G. Avildsen; scenario: Sylvester Stallone produktie: Irwin Winkler en Robert Schartoff In de hoofdrollen: Sylvester Stallone, Talia Shire en Burt Young Een United Artists Produktie uitgebracht door Nova Film B.V. 16.15 18.00 uur: informeel contact

Film | 1977 | | pagina 9