PRCmiCRCS •:- v>w Oorspronkelijke titel: Annie Hall Nederlandse titel: idem Land van oorsprong: V.S. Regisseur: Woody Allen Producer: Charles H. Joffe, Jack Rollins Hoofdrollen: Woody Allen, Diane Keaton Uitgebracht door: Nova Film Lengte: 93 min. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum: 8-12-77 Inhoud: Woody Allen's visie op vrouwen, sex en zichzelf Oorspronkelijke titel: The Spy who loved me Nederlandse titel: idem Land van oorsprong: Engeland Regisseur: Lewis Gilbert Producer: Albert R. Broccoli Hoofdrollen: Roger Moore, Barbara Bach, Curt Jürgens Uitgebracht door: Nova Film Lengte: 124 min. Keuring: 12 jaar Uitbrengdatum: 15-12-77 Inhoud: tiende Bond-film Oorspronkelijke titel: The car Nederlandse titel: idem Land van oorsprong: V.S. Regisseur: Elliot Silvertein Producers: Elliot Silvertein en Marvin Birdt Hoofdrollen: James Brolin, Kathleen Lloyd, John Marley Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 93 min. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum: 22-12-'77 Inhoud: auto-avontuur Oorspronkelijke titel: Schulmadchen Nederlandse titel: 'Klaar' terwijl u wacht Land van oorsprong: Duitsland Regisseur: Kenneth Howard Producent: King Bros Munchen Oorspronkelijke titel: De Mantel der Liefde Nederlandse titel: idem Land van oorsprong: Nederland Regisseur: Adriaan Ditvoorst Producer: Luc Bijkerk Hoofdrollen: Karen Ross, Sybell Meyer Uitgebracht door: Express film Lengte: 1800 m. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum: 5-1-78 Inhoud: sex-film Hoofdrollen: Willeke van Ammelrooy, Hans Boskamp, Sylvia de Leur Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Lengte: 90 min. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum: 2-2-78 Inhoud: persiflage van de tien geboden

Film | 1978 | | pagina 14