IN MEMORIAM P.J.A. JANSEN J.R. SCHOONBEEK INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER LIQUIDATIE WAARBORGSOM Op zeventigjarige leeftijd is, geheel on verwacht, overleden de heer P.J.A. Jansen te Dongen, oud-lid van de Ne derlandse Bioscoopbond. De heer Jansen nam in 1954 de exploi tatie over van het Aurora Theater te Dongen. Voorts exploiteerde hij nog enige tijd bioscopen te Moergestel, Kaatsheuvel en Goirle. In 1966 associeerde hij zich met zijn schoonzoon de heer F.G.J. van Rooy, om zich in 1976 geheel uit de zaak te rug te trekken. De heer Jansen was een bekwaam bio scoopexploitant die in het Nederlandse film- en bioscoopbedrijf ook als colle ga zeer werd gewaardeerd. Op maandag 7 augustusj.1. vond de be grafenis te Dongen plaats. Ons bereikte het bericht, dat de heer J.R. Schoonbeek op 30 juli j.1. op de leeftijd van 69 jaar is overleden. De heer Schoonbeek, die tandarts was, trad in 1954 tot het lidmaatschap van de Bond toe. Hij nam toen de exploi tatie over van het Corso Theater te Den Haag. In 1959 opende hij in de foyer van het Corso Theater de bioscoop Filmstudio Camera. Voor de exploitatie van deze twee bioscopen richtte de heer Schoonbeek de N.V. Corso Theaterex ploitatie Mij. 's-Gravenhage op. In 1965 trok de heer Schoonbeek zich uit de exploitatie van de Haagse theaters terug. Genoemde N.V. maakt sinds dien deel uit van het Tuschinski-con- cern. Bovendien exploiteerde de heer Schoonbeek persoonlijk hetGreenway Theater te Voorschoten en wel van 1956 tot 1974. Ook in de Nederlandse Bioscoopbond was de heer Schoonbeek actief. Zo was hij van 1958 tot 1965 bestuurslid van de Afdeling 's-Gravenhage. In 1959 werd hij tevens afdelingssecretaris, wel ke functie hij tot 1965 bekleedde. De laatste jaren verbleef de heer Schoon beek in Frankrijk. De bedrijfsgenoten bewaren aan hem de beste herinneringen. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artiel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Film namen waarvoor inschrijving is verzocht: The Buddy Holly story (The Buddy Holly story) City on fire (City on fire) Exit 7 (Exit 7) Hitler - eine Karriere (Hitler - eine Karriere) Ik heb je nooit een rozentuin beloofd (I never promised you a rosé garden) J agu ar (Jaguar) Karateslagen voor de gele tijger (Which is stronger karate or tiger) Onkruid vergaat niet (La Zizanie) Tornado (Cyclone) De verovering van de citadel (Die Zitadelle) Martijn en de magiër (Nederlandse film) De grote karateslag (Wits to wits, the crook and the bandit) Return of Bruce (Return of Bruce) Martin, het verhaal van een explosieve liefde (Nederlandse film) Het monster slaat weer toe fit lives againl Naam houders exploitatierechten: Concorde Euro-Centra Gofilex Tuschinski F.D. Warner CONTACTMIDDAG van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 5 SEPTEMBER 1978 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Opening zaal: 13.30 uur Filmvertoning aanvang: 14.15 uur COMING HOME regie: Hal Ashby In de hoofdrollen: Jane Fonda, Jon Voight en Bruce Dern Uitgebracht door: Nova Film 16.15 18.00 uur: informeel contact Op grond van artikel 7 b der Statuten is het lidmaatschap van de Firma Schaap en de Jong te Midsland (Ter schelling) geëindigd en moet haar bij de Bond gedeponeerde -waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond of van de Neder landse Vereniging van Bioscooprecla me-exploitanten worden uitgenodigd eventuele rechtsgeldige vorderingen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publicatie.

Film | 1978 | | pagina 13