DANKBETUIGING A.H. PIETERSE INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER De redactie van Uw vakblad 'Film' was zo vriendelijk, mij ingevolge mijn des betreffend verzoek enige ruimte be schikbaar te stellen teneinde alle leden en relaties van de Bond waarmede ik gedurende vele jaren van doen heb ge had, mijn grote erkentelijkheid te be tuigen voor de prettige manier waarop het wederzijds contact kon worden on derhouden. Het Hoofdbestuur en de Bondsdirec teur dank ik voor de waarlijk grootste wijze waarop aan mijn afscheid aan dacht is geschonken. De te mijner ere gehouden receptie op 6 februari was een fijne belevenis. Diep getroffen was ik door de vriendelijke woorden die de bezoekers tot mij richtten en het blijk bare gemis, dat men zal voelen, als ge volg van mijn vertrek. Voor mij zelf had ik desondanks de overtuiging, dat de boog niet langer gespannen mocht blijven. Uitermate verrast was ik door de ge schenken, die mij namens het Hoofd bestuur en de leden van de Bond wer den aangeboden, alsmede door de mooie cadeaus welke de leden van de Bedrijfsafdeling Filmverhuurders en de leden van de Commissie Nieuwe Zaken mij hebben gegeven. Voordien had ik al in kleine kring op vrijwel gelijke wijze afscheid mogen nemen van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bio scoopreclame-Exploitanten, die mij tevens hebben vereerd met hun goede gaven en waarvoor te dezer plaatse eveneens mijn hartelijke dank. Heel aardig vind ik ook, voor en tijdens de receptie extra te worden bedacht met enkele persoonlijke geschenken. Vanzelfsprekend heb ik mij bijzonder vereerd gevoeld door de loffelijke toe spraken, die door velen bij verschillen de gelegenheden tot mij zijn gericht. Mede in aanmerking nemende hun eigen voortreffelijke staat van dienst in Bonds-, Commissie- en Verenigingswerk en de inhoud van hun speeches moet ik welhaast aannemen, dat ik in de loop der jaren kennelijk goed werk heb ge daan en dat ik althans sympathiek ben overgekomen. Aan dit laatste hecht ik de grootste waarde. Mede namens mijn vrouw en kinderen, nogmaals, dank, hartelijk dank voor Uw aller hartelijkheid. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Het zwarte gat (The black hole) Cycloon 1) (Cyclone) De stille handlanger (The silent partner) Emanuelle in een wereld vol lusten (Emanuelle around the world) Fiona, een heet blondje (Fiona on fire) Graaf porno-Graaf (Geheime Liiste blutjunger Madchen) Kamp der gele tijgerinnen (Revenge in tiger cage) Kruip voor je sterft (Death promise) Lange hete zomerorgie (Girls, girls, girls) Meisjes die van toeten en blazen weten (Madchen nach Mitternacht) Meisjes met fluwelen tong (Langue de velours) Motorduivels in uniform (The losers) Poesjes uit het paradijs) (Paradies Vögelein) Porno-disco (Feigen) Sex in het jaar 2000 (Liebe im Raumschiff Venus) De vreselijke vuisten van de ijzeren aap (Iron monkey) Comes a horseman (Comes a horseman) In de ban van de ring (The Lord of the rings) Invasion of the bodysnatchers (Invasion of the bodysnatchers) Blood relatives (Blood relatives) De nieuwe monsters (I nuovi monstri) Somebody killed her husband (Somebody killed her husband) The thirtynine steps (The 39 steps) Confidences pour confïdences (Confidences pour confidences) They called him Bulldozer (They called him bulldozer) De navolgende filmtitel is vervallen: 1) Tornado Naam houders exploitatierechten City Film Concorde Filmtrust Nova Tuschinski F.D. Univ. F.A.

Film | 1979 | | pagina 11