Oorspronkelijke titel: Watership down Nederlandse titel: Waterschapsheuvel Land van herkomst: Engeland Regisseur: Martin Rosen Producer: Martin Rosen Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2520 m Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 14-12-78 Inhoud: animatiefilm naar het bekende gelijknamige boek van Richard Adams Oorspronkelijke titel: The Young Tycoon Nederlandse titel: De Porno Avonturiers Land van herkomst: Griekenland Regisseur: Omiros Efstratiadis Producer: Gregory Dimitropoulos Hoofdrollen: George Yindis, Silvia Lueff, Harry Trifonos, Samantha Romanov Uitgebracht door: Express Film Lengte: 2800 meter Toegang: 18 jaar Uitbrengdatum: 8-2-79 Inhoud: Film over de Jet Set en hun bizarre sex-pleziertjes Oorspronkelijke titel: Dites-lui que je 1'aime Nederlandse titel: Zeg dat ik haar lief heb Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Claude Miller Hoofdrollen: Gérard Depardieu, Miou Miou, Claude Piéplu Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2940 meter Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 22-2-79 Inhoud: Psychologisch liefdesdrama Oorspronkelijke titel: The silent partner Nederlandse titel: De stille handlanger Land van herkomst: Canada Regisseur: Daryl Duke Producer: Garth H. Drabinsky Hoofdrollen: Elliott Gould, Christoffer Plummer, Susannah York Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2880 meter Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 22-2-79 Inhoud: Meesterlijke thriller Oorspronkelijke titel: A Wedding Nederlandse titel: A Wedding Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Altman Hoofdrollen: Carol Burnett, MiaFarrow, Vittorio Gassman Uitgebracht door: City Film Distribution Lengte: 3320 meter Toegang: 12 jaar Uitbrengdatum: 22-2-79 Inhoud: Altman's vlijmscherpe ontle ding van een familiegebeurtenis

Film | 1979 | | pagina 10