Oorspronkelijke titel: Battlestar Galactica Nederlandse titel: Battlestar Galactica Land van herkomst: V.S. Regisseur: Richard A. Colla Hoofdrollen: Richard Hatch, Dirk Benedict, Lorne Greene Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 104 minuten Uitbrengdatum: 5-4-79 Inhoud: science-fiction Oorspronkelijke titel: The Deer Hunter Nederlandse titel: The Deer Hunter Land van herkomst: V.S. Regisseur: Michael Cimino Producer: Barry Spikings, Michael Deeley, Michael Cimino, John Peverall Hoofdrollen: Robert de Niro, John Cazale, John Savage Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: 12 jaar Lengte: 183 minuten Uitbrengdatum: 5-4-'79 Inhoud: Vietnamees avontuur Oorspronkelijke titel: Mijn vriend of Het verborgen leven van Jules Depraeter Nederlandse titel: idem Land van herkomst: Nederland Regisseur: Fons Rademakers Producer: Lili Rademakers Hoofdrollen: Peter Faber, Magda Cnudde, André v.d. Heuvel Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: 12 jaar Lengte: 126 minuten Uitbrengdatum: 5-4-'79 Inhoud: verfilming geruchtmakend proces Oorspronkelijke titel: Les Bronzés Nederlandse titel: De bruinbakkers Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Patrice Leconte Producer: Yves Rousset-Rouard Hoofdrollen: Josiane Balasko, Michel Blanc, Marie-Anne Chazel Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2649 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 5-4-'79 Inhoud: dol vakantieavontuur Oorspronkelijke titel: National Lampoon's Animal House Nederlandse titel: 'n dolle beestenbende Land van herkomst: V.S. Regisseur: John Landis Hoofdrollen: John Belushi, Donald Sutherland, John Vernon Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 109 minuten Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 12-4-'79 Inhoud: pret op de campus

Film | 1979 | | pagina 14