Oorspronkelijke titel: Foul play Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: Colin Higgins Producer: Thomas L. Miller en Edward K. Milki Hoofdrollen: Goldie Hawn, Chevy Chase Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 113 minuten Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 8-3-'79 Inhoud: komische verwikkelingen rond sinistere moordplannen op de Oorspronkelijke titel: Blue Collar Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: Paul Schrader Producer: Don Guest Hoofdrollen: Richard Pryor, Harvey Keitel, Yaphet Kotto Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 2990 meter Toegang: 1 6 jaar Uitbrengdatum: 1 5-3-'79 Inhoud: het uitzichtloze leven van de arbeiders in de automobielindustrie Oorspronkelijke titel: Confidences pour confidences Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Pascal Thomas Hoofdrollen: Daniel Ceccaldi, Michel Galabru, Henri Cremieux Uitgebracht door: Universal F.A. Lengte: 3127 meter Toegang: 1 6 jaar Uitbrengdatum: 12-4-'79 Inhoud: Drie zusters groeien op tussen 1950 en 1970, een tijd waarin zeden- bederf en huwelijksmoraal drastisch veranderen Oorspronkelijke titel: Juliana in 70 bewogen jaren m.m.v. Anton Koolhaas, Bert Haanstra, Ton Ruys Producer: Govert Velad Een film over het leven van Hare Majesteit, Koningin Juliana Uitgebracht door: Tuschinski F.D. Lengte: 2845 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 26-4-'79 Oorspronkelijke titel: Die Eroberung der Zitadelle Nederlandse titel: De verovering van de Citadel Land van herkomst: West Duitsland Regisseur: Bernhard Wicki Hoofdrollen: Andras Fricsay, Armando Brancia, Antonia Reininghaus Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 3620 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 3-5-'79 Inhoud: een Duitse gastarbeider in Italië

Film | 1979 | | pagina 12