2® tf©g) 2® üÈmwQ NAUWERE SAMENWERKING N.V. CINECENTRUM EN CINETONE STUDIO'S FESTIVALS 1. The deer hunter 2. Juliana, in 70 bewogen jaren 3. Le gendarme et les extra-terrestres 4. National lampoons animal house 5. California suite 6. They called him bulldozer 7. Watch out, we're mad 8. Foul play 9. Superman 10. Odds and evens 11. Kentucky fried movie 12. Een vrouw als Eva 13. Heaven can wait 14. Breaktrough 15. Interiors 16. I never promised you a rosegarden 17. Il corsaro nero 18. Ashanti 19. Lady and the tramp 20. Jaws 2 De N.V. Cinecentrum in Hilversum en de Stichting Cinetone Studio's in Am sterdam willen voor 1 juli van het vol gend jaar trachten een volledige samen voeging van uitsluitend de wederzijdse film- en video technische faciliteiten te bewerkstelligen. Dat staat te lezen in de Letter of In- tent, die door besturen en directies van beide ondernemingen dezer dagen is ondertekend. Als belangrijkste redenen voor de fusie worden genoemd de snelle technische ontwikkelingen in het filmbedrijf en de sterke groei van de video-techniek. Deze beide activiteiten zullen in de zeer nabije toekomst grote investeringen vergen, die slechts in een samenwer kingsverband mogelijk en rendabel kun nen zijn. Een bundeling van krachten zal bovendien de concurrentie-positie ten aanzien van buitenlandse verbeel- dingsindustrieè'n kunnen versterken. Tussen Cinecentrum en Cinetone be stond al langer een gedeeltelijke samen- beide ondernemingen hun filmlabora- toria al samen in Cineco cv. Ten aanzien van de thans voorgeno men fusie is met de werknemers-orga nisatie overeenstemming bereikt over het behoud van de werkgelegenheid bij beide ondernemingen en over de grond slagen van het na de fusie te voeren so ciale beleid. Het tweede WORLD FILM FESTIVAL van Canada vindt plaats in Montreal van 30 augustus tot 9 september a.s. Er zal ook een filmmarkt worden ge organiseerd. Het 27e Festival van San Sebastian (Spanje) vindt plaats van 8 tot 19 sep tember. Van 24 tot 30 september zal in Grie kenland voor de 8ste maal het Thessa loniki Festival worden gehouden. De jaarlijkse MIFED, zijnde eenbelang rijke filmmarkt, die als een verlengstuk van Cannes beschouwd mag worden, zal plaatsvinden in de periode van 15 tot 26 oktober. Er is de gebruikelijke splitsing: korte, lange en TV films, zonder beper king qua produktie- jaar; Oost-West Market (inkopers uit Oost- Europa); Indian Summer Mar ket hoofdfilms uitge bracht in 1979. Nadere informatie over de Festivals zijn als regel op het Bondbureau ver krijgbaar. 15 -20 oktober: 18 - 22 oktober: 20-26 oktober: Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijnen van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmtitels waarvoor inschrijving is verzocht: La clé sur la porte (La clé sur la porte) Airport '80, The Concorde (Airport '80, The Concorde) Het China syndroom (The China syndrome) Hardcore (Hardcore) Cha Cha (Nederlandse film) Elvis, the movie (Elvis, the movie) Naam houders exploitatie rechten: Filmmij 'Amsterdam' C.I.C. Columbia Concorde

Film | 1979 | | pagina 10