ERETEKENS BESLISSINGEN COMMISSIE NIEUWE ZAKEN IN MEMORIAM J.L.CAUBO AFSCHEID TH.F.J. VAN DER HOEVEN Het porno-internaat (Skandalskolan) Aan een onbekende...! (A un dios desconocido) A different story (A different story) Hou je zakdoek bij de hand (Préparez vos mouchoirs) Mannen worden niet verkracht (Man kan inte valdtas) One and one (En och en) Acte d'amour (Acte d'amour) Baby face (Baby face) De dag der duizend vrezen (Day of the woman) Deense snoepjes in Tirol (Zwei Daninnen in Lederhose) Dolle avonturen van een privé-detective (Adventures of a private-eye) De genotzoekers (Liebesvögel einer der Auszug) De grijpgrage meisjes (Die Madchen des Herrn S.) Hete meiden van de pornohoeve (Kohlpiesel Töchter) Julie, sexsnoepje van de week (Les gourmandes de sex) Kostschool voor ontucht (Das geile Madchenpensionat) Martine, ik kom (Martine, Venus der Wollust) Mijn naam is Claudio Pornio (Claudio und seine Gespielinnen) Sexgirls in Athene (Sechs Schwedinnen in Griechenland) Sexlekkerbekken (Fantaisies pour couples) Sex-movie special (Worksex) Vakantieromantiek (High season) Vrolijke hoogstandjes in Tirol (Liebesgrüsse Lederhose 5 Teil) Woyzeck (Woyzeck) Zachte meisjes van de harde sex (Elles font tout) Ze noemden haar Marika matras (Marike 69 Positionen) Zweedse zaligheden (Hot Swedish summer nights) De zwoele Zweedse (Perversitès suédoises) Ines, een pornoprinses (La fièvre dans la peau) Pornodriften (Bcomme Beatrice) De scherpschutter (Skytten) Bugs Bunny zet de boel op stelten The great American chase) De dolle, dwaze avonturen van Picasso (Adventures of Picasso) Gestrand op een onbewoond eiland (Shipwreck) Rabbi Abraham in het wilde westen (The Frisco Kid) 1) De navolgende filmtitel is vervallen: Airport '79, The Concorde Concorde Cupido Filmtrust Spiendal Tuschinski F.D. Warner Het Hoofdbestuur heeft in de vergade ring van 11 juni jl. besloten de volgen de eretekens te verlenen: In goud (25 jaar) aan de heren I. Mo- zes, Novum B.V., Bussum; A. Denker en P. Balian, Meteor Film B.V., Amster dam. In zilver (10 jaar) aan mevrouw A.J. Stekelenburg-Cornelissen, Bioscoop onderneming A.F. Wolff B.V., Utrecht. De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: B.V. Mij. tot Exploitatie van Bio scooptheaters 'Centrum' tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A (Centrum 2) te Nijmegen. Eind juni is in Venlo overleden de heer J.L. Caubo, voormalig directeur van het City Theater te Venlo. Vanaf de oprichting van het bedrijf in 1939 tot 1 maart 1977 is de heer Caubo actief bij de gang van zaken betrokken ge weest. Hij was dan ook een bekende en geziene figuur in de bioscoopwereld. Wij wensen de naaste familie alle sterk te toe bij het verwerken van dit verlies. Eind juni vond de afscheidsreceptie plaats van de heer Th.F.J. van der Hoe ven die wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd na bijna 25 jaar zijn werkzaamheden in de om roepwereld heeft neergelegd. De heer van der Hoeven had vele con tacten binnen onze gelederen in zijn laatste funktie van chef van de Hoofd afdeling Filmzaken van de Nederlandse Omroep Stichting. Velen uit het be drijf hebben hem dan ook bij deze ge legenheid de hand gedrukt.

Film | 1979 | | pagina 11