Oorspronkelijke titel: La meilleure facon de marcher Nederlandse titel: Schop niet tegen het zere been Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Claude Miller Hoofdrollen: Patrick Dewaere, Christine Pascal, Claude Pieplu Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2383 meter Uitbrengdatum: 21-6-'79 Inhoud: Tegenstrevende jeugdleiders in een vakantiekamp Oorspronkelijke titel: Hoff, ma panenko Nederlandse titel: 't Brandt m'n liefje! Land van herkomst: Tsjechoslo wakije Regisseur: Milos' Forman Hoofdrollen: Jaroslav Papous'ek, Ivan Passer Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2093 meter Uitbrengdatum: 21-6-'79 Inhoud: brandweerfeest met brandalarm Oorspronkelijke titel: Boot Hill Nederlandse titel: Halleluja voor een paar vuisten Land van herkomst: Italië Regisseur: Giuseppe Colizzi Producer: San Marco/Crono Hoofdrollen: Terence Hill, Bud Spencer, Woody Strode Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2611 meter Uitbrengdatum: 21-6-'79 Inhoud: onverslaanbaar duo weer in Oorspronkelijke titel: Dark Star Nederlandse titel: Dark Star Land van herkomst: V.S. Regisseur: John Carpenter Producer: Jack H. Harris Hoofdrollen: Dan O'Bannon, Brian Narelle, Dre Pahich Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 87 minuten Uitbrengdatum: 28-6-79 Inhoud: science-fiction parodie Oorspronkelijke titel: A dream of passion Nederlandse titel: De noodkreet van een /anhopige vrouw Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Jules Dassin Producer: Jules Dassin Hoofdrollen: Melina Mercouri, Ellen Burstyn Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2890 meter Uitbrengdatum: 28-6-'79 Inhoud: moderne Medea

Film | 1979 | | pagina 12