v.s. Oorspronkelijke titel: Sybil Nederlandse titel: Sybil Land van herkomst: Regisseur: Daniel Petrie "*0 Producer: -f^ Jacqueline Babbin Hoofdrollen: Joanne Woodward, Sally Field, Brad Davis Uitgebracht door: Corona Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3618 meter Uitbrengdatum: 12-7-79 Inhoud: een jonge vrouw met zes persoonlijkheden Oorspronkelijke titel: Murder by decree Nederlandse titel: Sherlock Holmes contra Jack the Ripper Land van herkomst: V.S. Regisseur: Bob Clark Producer: Rene Dupont, Bob Clark Hoofdrollen: Christopher Plummer, David Hemmings, Anthony Quayle Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 3039 meter Uitbrengdatum: 6-9-'79 Inhoud: onsterfelijke detective weer aan het werk Nederlandse titel: Uit elkaar Land van herkomst: Nederland Regisseur: Herman van Veen Producer: Joost Taverne Hoofdrollen: Herman van Veen, Monique van de Ven, Frits de Rek, Marlous Fluitsma Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2517 meter Uitbrengdatum: 16-8-79 Inhoudsemi-autobiografische droom Oorspronkelijke titel: La clé sur la porte Nederlandse titel: La clé sur la porte Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Yves Boisset Hoofdrollen: Patrick Dewaere, Annie Girardot Uitgebracht door: Filmmij. Amsterdam Toegang: 12 jaar Lengte: 2850 meter Uitbrengdatum: 23-8-79 Inhoud: lerares vindt uitweg voor generatieconflict Oorspronkelijke titel: Avalanche Express Nederlandse titel: Avalanche Express Land van herkomst: V.S. Regisseur: Mark Robson Producer: Mark Robson Hoofdrollen: Robert Shaw, Lee Marvin, Linda Evans, Maximilian Schell, Mike Connors Uitgebracht door: Corona Films Toegang: 12 jaar Lengte: 2800 meter Uitbrengdatum: 30-8-79 Inhoud: KGB contra CIA in trein onder een lawine

Film | 1979 | | pagina 10