Voorpremiere 'Hair' op Casa Nova Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond nummer 16 7 september 1979 Redactie en administratie: Postbus 5048 1007 AA Amsterdam Tel.: 020- 79 92 61 Hoofdredacteur: J.Th. van Taalingen Eindredacteur: Bart Eldering Advertenties: Drukkerij Poortpers b.v. Torensteeg 3, 1012 TH A ms terdam Tel: 020-23 14 85 'Hair' op Casa Nova pagina 1 Produktie pagina 2 Cinetol weg pagina 3 'Candleshoe' pagina 4 Produktie pagina 6 Bondsnieuws pagina 7 Premières pagina 8 Op de van 24 augustus t/m 2 september in het Ahoy-complex gehou den vrijetijdsbeurs Casa Nova '79 zijn in totaal 95.000 bezoekers ge teld. Voor de organisatoren was dit aantal voldoende aanleiding om in principe te besluiten het volgend jaar weer een dergelijk evenement te organiseren. Het medium film was duidelijk op de beurs aanwezig. Een groot aan tal van onze verhuurders had in totaal 37 trailers van nieuwe hoofd films beschikbaar gesteld voor presentatie op de Casa Nova. Door middel van continue video-projectie werden de trailers tien dagen lang op zeven verschillende punten van tien uur 's morgens tot tien uur 's avonds vertoond. Hoogtepunt op filmgebied was de voorpremière van de film 'Hair' op maandagavond 27 augustus in het sportpaleis. Dankzij de buitengewone medewerking van de technische staf van het Tuschinski-concern vond voor een publiek van ongeveer 3500 personen een unieke voorstelling plaats op een doek van 15 bij 8,5 meter met volledige dolby-geluidsweergave. Na afloop werden de beide aanwezige medewerksters aan de film Cheryl Barnes en Ren Wood op een gul applaus onthaald. Een dag eerder waren beide dames op de beurs voor interviews aanwezig. Onderstaande foto is genomen op de stand van het filmtijdschrift 'Première', links Cheryl Barnes ('Easy to be hard') en rechts Ren Wood ('Aquarius'). FILM Bij de voorplaat: Cheryl Barnes (links) en Ren Wood luisterden door hun aanwezigheid in Rotterdam de voorvertoning van de film 'Hair' op.

Film | 1979 | | pagina 3