a® q®p m DE HEER B.W.G. VAM ROYEM TACHTIG JAAR LIQUIDATIE WAARBORGSOM INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER 1. Moonraker 2. Uit elkaar 3. The Warriors 4. Grijpstra en de Gier 5. Lord of the rings 6. The China Syndrome 7. The deer Hunter 8. Avalanche Express 9. They called him bulldozer 10. The wiz 11Love at first bite 12. Die Ehe der Maria Braun 13. Gone with the wind 14. Jaguar lives 15. La Carapate 16. Watch out we're mad 17. Prophecy 18. City on fïre 19. I never promised you a rosegarden 20. Watership down Op 2 november j.1. werd de heer B.W.G. van Royen tachtig jaar. De heer Van Royen, die samen met zijn broer W.K.G. van Royen vele jaren een groot aantal bioscopen heeft ge ëxploiteerd, heeft verschillende func ties in de Bond vervuld op de hem eigen beminnelijke en bekwame wijze. Zijn laatste functie heeft hij nog maar korte tijd geleden neergelegd. Wij wensen de heer B. van Royen, die een kenmerkend voorbeeld is van iemand wiens leeftijd men hem op geen stukken na geeft, nog vele jaren van geluk en gezondheid toe. Op grond van artikel 7b der Statuten is het lidmaatschap van B.V. Alphia Film te Uithoorn geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond of van de Neder landse Vereniging van Bioscooprecla me-exploitanten worden uitgenodigd eventuele rechtsgeldige vorderingen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Cactus Jack (Cactus Jack) Gestolen goed gedijt niet (Hot Stuff) Het begon in Hanover Street (Hanover Street) Liefde bij de eerste beenbreuk (Lost and found) Een eenvoudig verhaal (Une histoire simple) In de greep van de booschutter (I skyttens tegn) 'n Moordbandiet (Flic ou voyou) Winterkind (Vinterb^rn) Americathon (Americathon) Don's party (Don's party) Sweet William (Sweet William) MomentsMoments (Moments) Wie het eerst lacht, gaat voor de bijl 1) (Je te tiens, tu me tiens par la barbichette) Mad Max (Mad Max) Saint J ack (Saint Jack) Schiet niet op de tandarts! (The inlaws) De navolgende filmtitel is vervallen: 1) Wie het laatst lacht, lacht het best Naam houders exploitatierechten Columbia Concorde Corona The Movies Pearl Films Warner

Film | 1979 | | pagina 9