Oorspronkelijke titel: Flic ou voyou Nederlandse titel: 'n Moordbandiet Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Georges Lautner Producer: Alain Poiré Hoofdrollen: Jean-Paul Belmondo, Marie Laforêt, Michiel Galabru Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2886 meter Uitbrengdatum: 28-12-79 Inhoud: Belmondo in actie tegen de corruptie Oorspronkelijke titel: King Salomon's Treasure Nederlandse titel: De wraak van de luipaardman Land van herkomst: V.S. Regisseur: Alvin Rakoff Producer: Harry Alan Towers Hoofdrollen: David McCallum, John Colicos, Britt Ekland Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2435 meter Uitbrengdatum: 10-l-'80 Inhoud: 'n fantastisch avontuur in de oertijd Oorspronkelijke titel: The champ Nederlandse titel: idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: Franco Zeffirelli Producer: Dyson Lovell Hoofdrollen: Jon Voight, Ricky Schröder, Faye Dunaway Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 119 minuten Uitbrengdatum: 17-l-'80 Inhoud: de moeizame comeback van een ex-bokskampioen Oorspronkelijke titel: Mad Max Nederlandse titel: idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: George Miller Producer: Byron Kennedy Hoofdrollen: Mei Gibson, Joanne Samuel, Hugh Keays-Byrne Uitgebracht door: Warner Bros Toegang: 16 jaar Lengte: 2512 meter Uitbrengdatum: 17-l-'80 Inhoud: strijd van een politieman tegen een terroriserende motor bende Oorspronkelijke titel: Amici miei Nederlandse titel: Mijn Gabbers Land van herkomst: Italië Regisseur: Mario Monicelli Producer: Pietro Germi Hoofdrollen: Ugo Tognazzi, Philippe Noiret, Gastone Moschin Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 3139 meter Uitbrengdatum: 17-l-'80 Inhoud: dolle avonturen van vijf makkers die ouderwets de hort op gaan

Film | 1980 | | pagina 12