<3> 2® q®\p a® GD INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER OPERATEURSCURSUS C Cupido 1. Kramer versus Kramer 2. The Rosé 3. "10" 4. 1941 5. Spetters 6. One flew over the cuckoos nest 7. Die Blechtrommel 8. Lieve Jongens 9. ThelifeofBrian 10. The Fog 11. When time ran out 12. American gigoio 13. Electric Horseman 14. De Muppet Film 15. I Am with the hippopotamus 16. Escape from Alcatraz 17. The spy who loved me 18. Where eagles dare 19. Laat de dokter maar schuiven 20. Tess ijn de navolgende Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijr verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het Indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenland.se titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Naam houders exploitatie rechten: Nadat ettelijke malen in deze kolom men en elders gewag is gemaakt van een te geringe belangstelling voor de mondelinge cursus die handelt over de automatisering van bioscoopinstalla ties, is er vrij plotseling een kentering ingetreden. Er kwamen binnen enkele weken talrijke aanmeldingen binnen, waardoor op 17 juni in de Electro- technische School te Amsterdam een toelatingsexamen kon worden afge nomen aan 15 kandidaten. Van dit aantal moesten er 5 worden afge wezen wegens onvoldoende kennis van een aantal voornamelijk electrotech- nische basisbegrippen. 10 andere gegadigden zijn in het bezit van operateursdiploma A of B, zodat de nieuwe cursus in september a.s. met een redelijk aantal leerlingen van start kan gaan. Au bout du bout du banc (Au bout du bout du banc) David (David) Die dritte Generation (Die dritte Generation) Duos sur canapé (Duos sur canapé) Mama cumple cien anos (Mama cumple cien anos) Schwarz und weiss wie Tage und Nachte (Schwarz und weiss wie Tage und Nachte) Monster (Monster, humanoïds from the deep) Schoolmeisjesrapport over 'porno' (Adolescentes au pensionnat) De linkshandige uitzendkracht (Hardly working) The riddle of the sands (The riddle of the sands) De sheriff ziet ze vliegen (De sheriff and the satellite kid) Porno-excessen (Partouzes) Porno-spelletjes (Jeux d'adultes) De navolgende filmtitel is vervallen: De grote met de kleine superman Nova Spiendal Tuschinski Paerl

Film | 1980 | | pagina 11