Oorspronkelijke titel: Les héroïnes du mal Nederlandse titel: Heldinnen van het kwaad Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Walerian Borowczyk Producer: Pierre Braunberger Oorspronkelijke titel: Oliver's Story Nederlandse titel: Oliver's Story Land van herkomst: V.S. Regisseur: John Korty Oorspronkelijke titel: Ecoute voir Nederlandse titel: De vrouw met de vilten hoed Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Hugo Santiago Oorspronkelijke titel: Star Trek Nederlandse titel: Star Trek Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Wise Producer: Gene Roddenberry Oorspronkelijke titel: Tom Horn Nederlandse titel: Tom Horn, het ware verhaal Land van herkomst: V.S. Regisseur: William Wiard Producer: Fred Weintraub Hoofdrollen: Marina Piero, Gaëlle Legrand, Pascale Christophe Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3166 meter Uitbrengdatum: 12-6-'80 Inhoud: drie verhalen, drie vrouwen, drie tijden Hoofdrollen: Ryan O'Neal, Candice Bergen Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2390 meter Uitbrengdatum: 12-6-'80 Inhoud: Het vervolg op 'Love Story' Hoofdrollen: Catherine Deneuve, Sami Frey, Anne Parilland Uitgebracht door: Actueel Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3170 meter Uitbrengdatum: 19-6-'80 Inhoud: Catherine Deneuve als detective Hoofdrollen: William Shatner, Leonard Nimoy, DeForrest Kelley Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 3365 meter Uitbrengdatum: 26-6-'80 Inhoud: science fiction Hoofdrollen: Steve McQueen, Linda Evans, Richard Farnworth, Slim Pickens Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: 12 jaar Lengte: 2605 meter Uitbrengdatum: 26-6-'80 Inhoud: Het einde van het wilde westen

Film | 1980 | | pagina 12