Oorspronkelijke titel: The Blues Brothers Nederlandse titel: The Blues Brothers Land van herkomst: V.S. Regisseur: John Landig Producer: Robert K. Weiss Hoofdrollen: John Belushi, Dan Aykroyd, Cab Calloway Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 3640. meter Uitbrengdatum: 13-ll-'80 Inhoud: twee broers brengen hun oude band weer op de been Oorspronkelijke titel: Urban Cowboy Nederlandse titel: Urban Cowboy Land van herkomst: V.S. Regisseur: James Bridges Producer: Robert Evans, Irving Azoff Hoofdrollen: John Travolta, Debra Winger, Scott Glenn Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 3830 meter Uitbrengdatum: 13-ll-'80 Inhoud: rodeo met een mechanische stier -x Oorspronkelijke titel: The Lucky Star Nederlandse titel: The Lucky Star Land van herkomst: Canada Regisseur: Max Fischer Producer: Claude Leger Hoofdrollen: Rod Steiger, Louise Fletcher, Brett Marx Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 3090 meter Uitbrengdatum: 13-11'80 Inhoud: Jongensfantasie rond de Jodenster Oorspronkelijke titel: The island Nederlandse titel: Eiland der verschrikking Land van herkomst: V.S. Regissuer: Michael Ritchie Producer: Richard D. Zanuck, David Brown Hoofdrollen: Michael Caine, David Warner, Angela Punch McGregor Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: 16 jaar Lengte: 2982 meter Uitbrengdatum: 20-ll-'80 Inhoud: horror Oorspronkelijke titel: One trick pony Nederlandse titel: One trick pony Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert M. Young Producer: Michael Tannen Hoofdrollen: Paul Simon, Blair Brown, Rip Torn Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2520 meter Uitbrengdatum: 27-ll-'80 Inhoud: muziekfilm Oorspronkelijke titel: The chain reaction Nederlandse titel: Ontsnapping uit de hel Land van herkomst: V.S. Regisseur: Ian Barry Producer: David Elfick Hoofdrollen: Steve Bisley, Arna Maria Winchester, Ross Thompson Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: 12 jaar Lengte: 2460 meter Uitbrengdatum: 27-ll-'80 Inhoud: science-fiction Oorpsronkelijke titel: The brood Nederlandse titel: Broedsel Land van herkomst: V.S. Regisseur: David Cronenberg Producer: Claude Heroux Hoofdrollen: Oliver Reed, Samantha Eggar, Nuala Fitzgerald Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2537 meter Uitbrengdatum: 4-12-'80 Inhoud: horror Oorspronkelijke titel: Gold of the Amazon Women Nederlandse titel: Goud van de Amazone Vrouwen Land van herkomst: Engeland Regisseur: Mark Lester Hoofdrollen: Bo Svenson, Anita Ekberg, Donald Pleasance Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2593 meter Uitbrengdatum: 4-12-'80 Inhoud: krijgslustige vrouwen jagen op goudzoekers Oorspronkelijke titel: Simon Nederlandse titel: Simon Land van herkomst: V.S. Regisseur; Marshall Brickman Producer: Martin Bregman Hoofdrollen: Alan Arkin, Madeline Kahn, Austin Pendleton Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2575 meter Uitbrengdatum: 4-12-'80 Inhoud: mens als object van de wetenschap Oorspronkelijk titel: Jesus of Nazareth Nederlandse titel: Jezus van Nazareth Land van herkomst: Engeland Regisseur: Franco Zeffirelli Producer: Vincenzo Labella Hoofdrollen: Robert Powell, Anne Bancroft, Ernest Borgnine Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 7797 meter Uitbrengdatum: 4-12-'80 Inhoud: bijbelse verfilming

Film | 1980 | | pagina 12