BEDRIJFSREGISTER ERETEKENS IN MEMORIAM INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER PRODUCTIEFONDS VOOR NEDERLANDSE FILMS Het Hoofdbestuur heeft besloten toe stemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: De heer H.L.A.G. Moonen tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop Royal Cinema te Hoensbroek, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door Erven H.J.M. Moonen; v.o.f. Weke's Café-Bioscoop tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop Weke's Bioscoop te Zuidiaren, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door Fa. C.W.A.H. Weke Zoon; B.V. Mij voor Cinegrafie tot het voort zetten van de exploitatie van de per manente bioscoop Centraal Theater te Rotterdam, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door City Exploi tatie Mij. B.V. Het Hoofdbestuur heeft de volgende eretekens toegekend: In goud (25 jaar) aan mevrouw J.J. Berkers en de heer H.J. Blenckers (beiden Croonenberg's Exploitatie-maatschappij van Biosco pen B.V., Helmond) en aan de heer H. Haak (Cinetone Studio's, Amsterdam). In zilver (10 jaar) aan mevrouw G.T. Rozema (Cinerama Exhibitors Neder land B.V., Amsterdam) en aan de heren J.A. Oosterlaken en D. de Witte (beiden N.V. Cinecentrum, Hilversum). Op 7 juni jl. is op 65-jarige leeftijd te Sliedrecht overleden de heer W.P. Koo- revaar. De heer Koorevaar was sedert 1957 directeur van N.V. Mij tot Ex ploitatie van een Bioscoopbedrijf v.h. J.H. Koorevaar, welk bedrijf sedert 1974 is omgezet in een B.V., exploite rende het Thalia Theater in Sliedrecht. De crematie heeft op 11 juni jl. plaats gevonden te Rotterdam. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Hot bubblegum 2 1) (Going steady) Ator (Ator the fighting eagle) Bloody birthday (Bloody birthday) Mad mission (Mad mission) Nathalie (Nathalie) Nothing to hide (Nothing to hide) One down, two to go (One down, two to go) The playgirl (The playgirl) Shock waves (Shock waves) Sweet sixteen (Sweet sixteen) Angels die hard (Angels die hard) Car crash 2) (Weapons of death) De hartstochtelijke sexavonturen van een laborante (The switch) Tot de dood er op volgt (Hostages) De zwarte karatetijgerin (Velvet smooth) Nachtpatrouille (Vice squad) Intiem dorpsgenot (Filles de ferme) Klaar voor een wipje (Demoiselles de compagnie) Patricia, mooi en gewillig (Patricia, petite fille mouillée) Ik de rechter (I the jury) Het meisje met kaliber 45 (Angel of vengeance) De navolgende filmtitels zijn vervallen: 1) Dik aan 2) Moordend lood Naam houders exploitatie rechten: Concorde Gofilex Melior Paerl Spiendal Warner In het eerste kwartaal van 1982 zijn voor de verfilming van de volgende speelfilmprojecten door het Productie fonds toewijzingen verleend: 'De vierde man' Verenigde Ncder- landsche Filmcompagnie B.V., regie: Paul Verhoeven, scenario: Gcrard Soe- teman en Paul Verhoeven, naar de ge lijknamige roman van Gerard Reve, distributie: Tuschinski Film Distribu- 'Vroeger kon je lachen' Bert Haan stra B.V., regie: Bert Haanstra, scena rio: Simon Carmiggelt en Bert Haan stra, distributie: Tuschinski Film Dis- tribution; 'Billy Turf 3' - H.J. v.d. Linden, Rex Film, regie: Henk v.d. Linden, scena rio: Henk v.d. Linden, distributie: Gofilex Film. Scenariobijdragen zijn toegekend ten behoeve van: Harry Kümel en Kees van Oostrum.

Film | 1982 | | pagina 10